Filtri 0
Filtri 0
WEDZE Kods. 8569208 2954026

Vīriešu siltas slēpošanas bikses “100”, melnas

30,00 €
20,00 €
-33%
Ar nodokļiem
Krāsa: PELĒKA
  • PELĒKA
Size guide My size is :
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Šīs siltās un ērtās bikses ir lieliski piemērotas slēpošanas apguvei optimālos apstākļos.

Šīs vieglās slēpošanas bikses ne vien ir siltas, bet arī nodrošina būtisku aizsardzību sliktos laika apstākļos. Ideāli piemērotas slēpošanas brīvdienu izbaudīšanai.

Pamatmateriāls: 100.0% Poliesteris; Pamata oderējums: 100.0% Poliesteris; Pildījums: 100.0% Poliesteris; Pārklājums: 100.0% Poliuretāns

PRIEKŠROCĪBAS

Ūdeni atgrūdošs

Ūdeni atgrūdošs ārējais materiāls, kas neuzsūc mitrumu.

Ērta lietošana

Elastīgas getras oderē, lai izvairītos no sniega iekļūšanas biksēs

Regulējams

Daļēji elastīgs viduklis, jostas cilpas, siksnu cilpas.

Siltums

60 g/m² vates, uzkārsts poliestera oderējums, komforta temperatūru līdz -4 °C.

Ūdensnecaurlaidīgs

5 000 mm membrāna (Šmerbera vienības) un daļēji līmētas šuves.

Kabatas

1 kabata rokām ar rāvējslēdzēja aizdari.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Lences

Ja vēlaties labāku atbalstu pleciem, bikšu jostas daļā atradīsiet cilpas plecu lences pievienošanai. Lences ir atrodamas mūsu tīmekļa vietnē ar preces kodu 8751391.

Kādus materiālus izmanto bikšu siltuma nodrošināšanai?

Lai nodrošinātu siltumu, ir izmantots no vates (60 g/m²) izgatavots izolācijas materiāls. Sintētiskais poliestera bāzes pildījums atkarībā no šķiedru izmēra aiztur vairāk vai mazāk gaisa un pasargā no aukstuma.

Kā tiek mērīta komforta temperatūra?

Veicam katra mūsu produkta laboratorisko testēšanu, lai mēs varētu sniegt indikatīvu vērtību par produkta komfortu. Šis komforta rādītājs tiek mērīts biksēm bez apakšas biksēm un jakām ar termokrekliem un flīsu. Norādītais mērījums ir ārējās temperatūras mērījums, kurā testētājiem ir komfortabla temperatūra. Protams, šī noteiktā temperatūra mainās atkarībā no aktivitātes intensitātes un cilvēka vielmaiņas.

Kāds ir bikšu “100” piegriezums?

Taisns piegriezums ar iekšējo apjomu ļauj zem šīm biksēm vilkt funkcionālo pamatkārtu.

Kas ir pārklājums?

Pārklājums ir ūdensnecaurlaidīga kārtiņa, ko uzklāj uz materiāla iekšējās virsmas. Tas neļauj ūdenim iesūkties apģērbā, taču tas ļauj no tā izkļūt ūdens tvaikam, kas ķermenim radies fizisko aktivitāšu laikā. Tādējādi sportošanas laikā tiek nodrošināts sausums un lielāks komforts.

Kā tiek mērīta bikšu ūdensizturība?

Materiāla pret. ūdens spied. mērot tiek izteikta kā materiāla izturētā vert. ūdens kolonnas augst. mm (tests atbilstoši ISO 811). Jo augstāks spiediens, jo lielāka ir materiāla ūdensnecaurlaid. Šis materiāls ar ūdensizturības vērtējumu 3000 mm var izturēt 3000 mm augsta vertikāla ūdens staba radītu spiedienu.Slēpošanai mēs iesakām izmantot mat. ar pieļaujamo izt. 3000–20 000 mm. Decathlon mēs laboratoriski testējam visus mūsu ūdensnecaurl. produktus. Šī produkta vērtējums ir 1/5.

Kā ģērbties, lai slēpošanas laikā nesaltu kājas?

Lai nodrošinātu kājām siltumu un sausumu, pietiek ar 2 apģērba kārtām: - 1 slēpošanas termoveļa sviedru novirzīšanai;

- 1 slēpošanas bikses aizsardzībai sliktos laikapstākļos un siltumam.

Kā neļaut sniegam iekļūt aiz biksēm?

Šīm biksēm pie potītēm ir elastīgas getras, kas nosedz zābakus. Nokrītot vai saskaroties ar svaigu sniegu, getru radītā izolācija neļauj sniegam iekļūt aiz biksēm.

Kā mazgāt šīs bikses?

Mūsu ieteikumi maksimālai bikšu efektivitātei un izturībai:

* Mazgāt veļas mazgājamā mašīnā 30 °C, izmantojot sintētikai paredzētu programmu.

* Izgriezt izstrādājumu uz kreiso pusi.

* Pievienot nedaudz mazgāšanas līdzekļa. Nelietot veļas mīkstinātāju.

* Ieteicams izgriezt lieko ūdeni ar rokām.

* Žāvēt uz pakaramā siltā, labi vēdināmā telpā.

Nedrīkst ķīmiski tīrīt. Nežāvēt uz radiatora.

Šis produkts ir labojams

Mēs apņemamies bez maksas salabot jūsu produktu garantijas laikā. Neatkarīgi no tā, kas tas ir, stiprinājumi, šuves, rāvējslēdzēji utt. Šis pakalpojums tiek piedāvāts jūsu attiecīgajā veikalā.

Tomēr, ja mēs nevarēsim salabot jūsu preci (ražošanas defekts), mēs to apmainīsim vai atlīdzināsim izdevumus.

Lai palīdzētu izvēlēties pareizo izmēru

Modelim fotoattēlā ir L izmēra jaka un augums 185 m. jostasvietas apkārtmērs — 84 cm;


kājas iekšpuses garums — 86 cm

Gurni: 101 cm

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 100.0% Poliesteris; Pamata oderējums: 100.0% Poliesteris; Pildījums: 100.0% Poliesteris; Pārklājums: 100.0% Poliuretāns

Padomi uzglabāšanai un apkopei

PROFESIONALIAI VALOMA SAUSUOJU BūDU, NAUDOJANT TETRACHLORETILENą IR VISUS TIRPIKLIUS, IšVARDYTUS PRIEšAIS F SIMBOLį. - ĮPRASTAS GYDYMAS. PROFESIONALIAI VALOMA SAUSUOJU BūDU, NAUDOJANT TETRACHLORETILENą IR VISUS TIRPIKLIUS, IšVARDYTUS PRIEšAIS F SIMBOLį. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
NEDžIOVINKITE DžIOVINIMO KAMEROJE. NEDžIOVINKITE DžIOVINIMO KAMEROJE.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Glabāt uz pakaramā un nesalocīt, lai nebojātu materiāla pārklājumu. Pirms glabāšanas rūpīgi izžāvēt, glabāt sausā un labi vēdināmā telpā.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Visi Wedze izstrādājumi ir veidoti, konstruēti un izstrādāti Monblāna ielejā. Tos testē tādos apstākļos, ar kādiem var saskarties reālajā dzīvē (sniegā, aukstumā, smalkā sniegā utt.). Konstruēšanas komandas nodrošina, ka programma, kurai izstrādājums tiek konstruēts un izstrādāts, ir ideāli piemērota izstrādājuma izmantošanai dzīvē.

Garantija

2 Gadi