BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Dāvanu kartes var iegādāties, un ar tām norēķināties, tikai veikalā, Biķeru ielā 4. Kartes derīguma termiņš ir 1 gads (12 mēneši) no tās iegādes brīža. Minimālā summa ir 20 EUR, maksimālā summa ir 250 EUR. ATGRIEŠANA pirkumam ar dāvanu karti - ja pirkums veikts ar dāvanu karti, atgriezto preču vērtība tiks atgriezta dāvanu kartes veidā.

Darba laiks: P. - S. 10:00 - 21:00 Sv. 10:00-20:00 Informācijas centra darba laiks: P. - S. 10:00 - 20:30 Sv. 10:00-19:30 Sazinies ar mums [email protected] vai ŠEIT vai zvani +371 25783960. Veikala adrese: Biķeru iela 4, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-1079

Pērc un izmēģini, Tev patiks! Ja tomēr nē, ar prieku pieņemsim atpakaļ preci un atgriezīsim naudu. Ja tev ir DECATHLON lojalitātes konts, tu vari atgriezt preci 365 dienu laikā no pirkuma brīža. Ja esi iegādājies preci veikalā un pirkuma brīdī neesi uzrādījis savu lojalitātes karti vai tu neesi lojalitātes biedrs, tu vari atgriezt preci 30 dienu laikā no pirkuma brīža, uzrādot oriģinālo čeku. Kā notiek bezmaksas preču atgriešana attālināti? Saviem lojālajiem klientiem, kuri iepirkušies internetveikalā, nodrošinam bezmaksas preču atgriešanu attālināti vai veikalā. Pirkumi, kuri veikti veikalā, var tikt atgriezti TIKAI veikalā. Pasūtījumu atgriešana: 1. Izmantojiet šo linku: www.return-my-parcel.com/DPD-LV/decathlonlatvija?lang=lv 2. Aizpildiet nepieciešamo informāciju 3. Izvēlieties atgriešanas veidu ar pakomātu vai kurjeru 4. Sapakojiet sūtījumu 5. Uzlīmējiet uzlīmi uz sūtījuma (ja ir atgriešana izvēlēta ar pakomātu) . Ja izvēlēta atgriešana ar kurjeru, kurjers atved pavadlapu. 6. Nosūtiet sūtījumu (atgriešanas gadījumā, tiklīdz saņemsim sūtījumu, atgriezīsim naudu Jūsu kontā pāris darba dienu laikā) Papildus informācija ŠEIT!

Kļūsti par lojalitātes kartes īpašnieku un izbaudi priekšrocības: 365 dienu atgriešana - ja saproti, ka iegādātais produkts Tevi neapmierina, nepieciešams cits izmērs vai krāsa, izmanto iespēju preci atgriezt 365 dienu laikā kopš iegādes brīža. Click&Collect - iepērcies un saņem savu pirkumu veikalā. Dāvana dzimšanas dienā - veic pirkumu veikalā savā dzimšanas dienā un saņem dāvanu!* Elektroniskie čeki - rūpējies par dabu un saglabā savus čekus elektroniski. 2 gadu garantija - visiem Decathlon zīmola produktiem ir 2 gadu garantija. Bezmaksas apkope - visiem Decathlon velosipēdiem pieejama 1 bezmaksas apkope (gada laikā kopš iegādes brīža) DECATHLON COACH - pašam savs treneris. Pieejamas bezmaksas, pielāgotas un daudzveidīgas treniņu programmas skriešanai, jogai, fitnesam, kardio treniņiem, pilatēm, pastaigām, spēka treniņiem un daudzām citām aktivitātēm.

Piedāvājam šādus pasūtījumu saņemšanas veidus: 1. Click & Collect pasūtījumu saņemšana veiklā 2. ar Omniva kurjeru 3. uz Omniva pakomātu Pasūtījumu sagatavošanas laiks 24h, iegādes laiks 5-7 darba dienas. Atkarībā no preču pieejamības Polijā un kurjeru noslodzes grafika, piegādes laiks var mainīties.

Mūsu darbnīcā parūpēsimies par velosipēdiem, slidām, apdruku, izšūšanu, ziemas inventāru.