Filtri 0
Filtri 0
WEDZE Kods. 8589832 4052540

Bērnu/pieaugušo slēpošanas/snovborda brilles visiem laikapstākļiem “G100 I”

65,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: BALTA
  • PURPURA
  • BALTA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Šīs ir labākās slēpošanas brilles sortimentā — ar maināmām, visiem laikapstākļiem piemērotām lēcām un aizsardzību pret aizsvīšanu. Saderīgas ar optisk. brillēm.

PRIEKŠROCĪBAS

Saderība

L izmēra brilles var nēsāt kopā ar 145 mm (maks.) platām optiskajām brillēm.

Aizsardzība pret aizsvīšanu

Optimāla aizsardzība pret aizsvīšanu, dubultas lēcas un rāmis ar ventilāciju.

Redzamības zona

Sfēriskas lēcas, plašs horizontālais un vertikālais redzeslauks.

Regulējams

2 sprādzes gumijas lentes garuma regulēšanai.

Stabilitāte

40 mm plata gumijas lente ar dubultu neslīdošu silikona joslu.

Aizsardzība pret sauli

Aiztur 100% UV starus, maināmas lēcas visiem laikapstākļiem. S1 un S3.

Lietotāja komforts

Dubulta blīvuma ergonomisks polsterējums un patīkams audums.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Aizsardzība pret UV stariem

Tā kā UV stari ir kaitīgi acīm, visas mūsu brilles ir sertificētas atbilstoši EN-174 standartam un 100% aiztur UV starus. Brilles ir labākā aizsardzība, jo tās cieši piekļaujas sejai un neļauj iekļūt acīs tiešiem vai atstarotiem UV stariem.

S1 Fog un S3 Sun maināmas lēcas

Slēpošanas brilles ar maināmām lēcām lietošanai visos laikapstākļos.

S1 Fog ir gaiša lēca, kas uzlabo redzamību sliktos laikapstākļos.

S3 Sun ir tumša lēca, kas pasargā no spilgtas saules gaismas. Lēcas nav izturīgas pret skrāpējumiem.

Aizsardzība pret aizsvīšanu Optimal

Aizsardzību pret aizsvīšanu Optimal nodrošina dubultas ventilējamas lēcas, kas ir apstrādātas no iekšpuses, kā arī ventilācijas atveres briļļu rāmī, kas nodrošina gaisa cirkulāciju slēpošanas briļļu iekšpusē.

Lai briļļu iekšpusē nodrošinātu labu ventilāciju, neaizveriet ventilācijas atveres, piemēram, ar kakla sildītāju. Neberzējiet briļļu lēcu iekšpusi, bet uzmanīgi nosusiniet, lai saglabātu apstrādi pret aizsvīšanu pēc iespējas ilgāk.

Dubulta lēca ar ventilāciju

Brilles ar dubultu lēcu, lai samazinātu kondensāciju. Starp abām lēcām iesprostotais gaiss rada siltumizolācijas slāni. Pateicoties tam, samazinās termiskais šoks starp briļļu iekšpusi un ārpusi, tādējādi kavējot kondensāta veidošanos uz briļļu iekšējās lēcas. Iekšējā lēca ir apstrādāta pret aizsvīšanu.

Sfēriskas lēcas

Sfēriskā forma nodrošina vismazāko optisko izkropļojumu. Sfēriska trīskārša lēca. Vidējā lēca ir izgatavota no polikarbonāta, kas izliets ar spiedienu. Materiāls un forma ir ārkārtīgi triecienizturīgi. Iekšējā lēca ir izgatavota no acetāta. Maināmā lēca arī ir izgatavota no polikarbonāta, kas izliets ar spiedienu un ir ārkārtīgi triecienizturīgs. Brilles G 900 I ar to trīskāršajām lēcām ir izturīgākās brilles Wedze piedāvājuma klāstā.

Redzes lauks Optimal

Ir vertikālais un horizontālais redzes lauks. Brillēm 900 ir redzes lauks Optimal, tās nodrošina pašu labāko redzes lauku.

Saderība ar slēpošanas ķiveri

Visas Wedze slēpošanas brilles ir veidotas tā, lai saderētu ar Wedze slēpošanas ķiverēm.

Saderība ar optiskajām brillēm

L izmēra slēpošanas brilles G 900 var nēsāt kopā ar optiskajām brillēm, kuru maksimālais platums ir 145 mm.Malās esošais polsterējums un briļļu forma atstāj pietiekami daudz vietas pie deniņiem.

Lente

40 mm plata poliamīda, poliestera un gumijas maisījuma lente, 3 neslīdošas silikona joslas.

Termiski presēts, mikrošķiedras maciņš

Neaizmirstiet aizsargāt aizsargbrilles un jo īpaši lēcu no skrāpējumiem pirms un pēc lietošanas.

Šī termiski presētā somiņa ir ideāli piemērota, lai uzglabātu jūsu brilles un pasargātu tās no saspiešanas somā, lai uzturētu tās tīras vai glabātu jakas kabatā, lai glabātu maiņas lēcu, kamēr slēpojat.

Krāsainas lēcas Flash

Slēpošanas briļļu lēcas ārpuses krāsainais pārklājums (sauc par krāsaino Flash) samazina gaismas procentuālo daudzumu, kas sasniedz acis, tādā veidā mazinot spožumu un uzlabojot redzamības skaidrību saulainos apstākļos.

Brīdinājums: lēcas nav izturīgas pret skrāpējumiem.

CE-EN-174 un ANSI standarts

EN-174 ir Eiropas standarts, ko piemēro brillēm, kuras izmanto acu aizsardzībai kalnu slēpošanā vai līdzīgās aktivitātēs, piemēram, snovbordā. ANSI standarts ir Amerikas standarts, stingrāks nekā Eiropas standarts par izturību pret sitieniem un triecieniem.

Šīs slēpošanas brilles atbilst abiem standartiem.

Kondensācijas novēršana

Mitrums izraisa aizsvīšanu. Tādēļ jāpārliecinās, vai putas nav uzsūkušas ūdeni, piemēram, uzliekot brilles uz slapjas ķiveres vai cepures. Kritiens ar seju sniegā arī var radīt briļļu aizmiglošanos. Tāpēc nakts laikā jums ir pareizi jāizžāvē slēpošanas brilles, lai atbrīvotos no visa mitruma un nākamajā dienā varētu izmantot pilnīgi sausas brilles.

2 izmēri

Briļļu izmērs ir jāizvēlas atbilstoši galvas izmēram

Līdz 55 cm — izvēlieties S izmēru. No 56 cm — izvēlieties L izmēru.

sastāvs

sastāvs

Rāmis: 100.0% Termoplastisks poliuretāns; Elastīgā josta: 33.0% Poliamīds, 36.0% Sintētiskais kaučuks, 31.0% Poliesteris; Ekrāns: 60.0% Polikarbonāts, 40.0% Celuloze; Putas : 100.0% Poliuretāns

Padomi uzglabāšanai un apkopei

Glabāšanas padomi

Pēc lietošanas glabājiet brilles Wedze maciņā.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Visi Wedze izstrādājumi ir testēti reālos izmantošanas apstākļos, kuriem tie ir tikuši konstruēti: Sniegā, aukstā laikā, visos apstākļos, ar kādiem var nākties saskarties slēpošanas laikā.Dizaineru komandas, izstrādājumu vadītāji, inženieri un dizaineri pārbauda, vai programma, kurai izstrādājums ir paredzēts un izveidots, ir pilnībā atbilstoša izstrādājuma lietošanai reālos apstākļos.

Garantija

2 Gadi

Videoklipi