Mēs izstrādājam produktus, kas ir piemēroti 4 pieredzes līmeņiem. Šis produkts ir izstrādāts vidēji pieredzējušiem un pieredzējušiem lietotājiem.
- Jauniesācēji: līdz nabai, bez pleznām, mazi viļņi < 50 cm, virzīties uz priekšu, atsperoties pret zemi un ķerot vilni uz krastu. Pirmajai sērfošanai viļņos (dēlis ar rokturiem).
- Iesācēji: maigi pagriezieni viļņos <1 m, atsperšanās ar pleznām. Bodibordinga apguvei.
- Vidēji pieredzējuši: viļņi līdz 1,50 m, lielāks ātrums, pirmie triki.
- Pieredzējuši: visa veida viļņi, triku pārvaldība, pat gaisā: apgrieziens gaisā, 360°, sērfošana caur vilni.
Kā izmantot bodibordinga pavadu.
Šī pavada ir nostiprināma pie dēļa, izmantojot komplektācijā iekļauto stiprinājumu vai arī bodibordinga dēlī iepriekš uzstādīto stiprinājumu.
Lai to izmantotu, uzvelciet to uz izvēlētās rokas, novietojot virs elkoņa. Salokiet roku 90°, ar otru roku savelciet stiprinājuma siksnu un nostipriniet ar līplentes aizdares elementu. Piezīme: šīs pavadas aproce ir pārāk plata, lai to nostiprinātu ap plaukstas locītavu.
Piemērots dažādiem apstākļiem: pieredzējušiem lietotājiem.
Šai pavadai izvēlētie materiāli nodrošina labu izturību visu veidu viļņos. Tomēr esiet uzmanīgi, lai nenonāktu bīstamā situācijā pārtrūkušas pavadas dēļ. Vienmēr pārbaudiet pavadas stāvokli pirms lietošanas un nepakļaujiet to ilgstošai UV staru ietekmei. Regulāri skalojiet pavadu un uzglabājiet to sausā, ēnainā vietā.
Kompaktums.
Spirālveida pavadas galvenā priekšrocība ir tā, ka tā ir kompakta un nerada traucējumus treniņa laikā. Ja pavada ilgstoši tiks uzglabāta izstieptā veidā, spole izstiepsies un vairs nebūs kompakta. Tāpēc starp lietošanas reizēm ir ieteicams nostiprināt regulējamo galu pie auklas, kas pievienota stiprinājumam, izmantojot siksnu ar līplentes aizdari. Tas ļaus izvairīties no pavadas izstaipīšanās starp lietošanas reizēm. Skatīt pievienoto attēlu.
Kur uz bodibordinga dēļa pievienot pavadas stiprinājumu?
Lai pievienotu stiprinājumu bodibordinga dēlim, jāizvēlas pareizā vieta: starp 10 un 15 cm no dēļa priekšgala un pietiekamā attālumā no stringeriem. Ja dēlim ir 2 stringeri, stiprinājums jānovieto centrālajā daļā. Ja dēlim ir viens stringers, stiprinājumam jābūt novietotam vismaz 5 cm no dēļa vidus uz to pusi, kurā atrodas roka, uz kuras tiek likta pavada.
Kā pievienot pavadas stiprinājumu?
Izurbiet caurumu izvēlētajā vietā, izmantojot lielu “Philips” tipa skrūvgriezi. Urbiet no dēļa apakšas. (Ja veiksiet urbšanu no augšas, jūs varat sabojāt pārklājumu, to atdalot).
Secīgi ievietojiet savienojuma daļas, skrūvi ievietojot no apakšas.
Ieskrūvējiet to, izmantojot 2 EUR monētu līdz pārklājums nedaudz ieliecas.
Ūdensdrošības un uzvedības noteikumi – 1. daļa.
Bodibordings ir fantastisks sporta veids, tomēr, lai to izbaudītu, neradot apdraudējumu sev un citiem, ikvienam ir jāievēro pamatnoteikumi. 1. Uzdodiet jautājumus un veiciet sērfošanas vietas izpēti: straumi, klintis, plūdmaiņas, viļņu izmēru un cilvēku daudzumu utt.
2. Nepārvērtējiet savu sagatavotību, dodieties uz vienkāršāku vietu, ja jūsu prasmes neatbilst attiecīgajiem apstākļiem.
3. Izmantojiet atbilstošu aprīkojumu: pavadu, pleznas un dēli labā darba kārtībā, kā arī piemērotu hidrotērpu.
Ūdensdrošības un uzvedības noteikumi – 2. daļa.
4. Ievērojiet viļņu piekļuves noteikumus: priekšroka tiek dota sērfotājam, kas atrodas vistuvāk viļņa virsotnei.
5. Dodoties atpakaļ uz virsotni, nešķērsojiet viļņa zonu, lai nenogrieztu ceļu citam sērfotājam.
6. Izmantojiet pleznas, ja ūdens līmenis pārsniedz jūsu gurnu augstumu.
7. Sērfojot bez pleznām, ieteicams palikt uzraudzītā teritorijā. Glābēji jums norādīs uz to atrašanās zonām.
8. Nodarbojieties ar bodibordingu grupās.