Filtri 0
Filtri 0
OLAIAN Kods. 8504033 2471316

Vīriešu neoprēna sērfošanas hidrotērps “100”, 4/3 mm, melns

90,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: MELNA / ZAĻA
  • MELNA / ZAĻA
Size guide My size is :
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Mūsu dizaineru komanda ir izstrādājusi hidrotērpu, kas ir īpaši piemērots sērfošanai un bodibordingam ziemā, ļoti aukstā ūdenī (no 12 °C līdz 17 °C)

PRIEKŠROCĪBAS

Viegli uzvilkt

Aizsargāts muguras rāvējslēdzējs. Gara rāvējslēdzēja cilpa.

Kustības brīvība

Ergonomisks dizains (bezvīļu ielāpi kājstarpas un apakšdelmu daļā)

Ātri žūstošs

Sintētisks oderējums

Ūdensnecaurlaidīgs

4 un 3 mm šūts/līmēts neoprēns garantē konstrukcijas ūdensnecaurlaidību

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Kā izvēlēties piemērotu hidrotērpu(1. daļa)

Galvenais kritērijs, izvēloties sērfošanas hidrotērpu, ir ūdens temperatūra. Ūdens temperatūra atšķiras atkarībā no atrašanās vietas un gada sezonas. Regulāri pārliecinieties, ka ūdens temperatūra sērfošanas vietā atbilst ieteicamajam temperatūras diapazonam: virs 21 °C; no 17 līdz 22 °C; no 12 līdz 17 °C; no 7 līdz 12 °C. Apmeklējiet vietni seatemperature.org, lai noskaidrotu ūdens temperatūru jūsu sērfošanas vietā.

Kā izvēlēties piemērotu hidrotērpu(2. daļa)

Otrs vērā ņemamais kritērijs ir sesiju ilgums. Ja jūsu sesiju ilgums nepārsniedz vienu stundu, jums būs piemēroti “100” modeļi. Sesijām, kuru ilgums ir līdz 2 stundām, izvēlieties “500” modeļus un sesijām līdz 3 stundām – “900” modeļus. Salīdzinājumā ar “100” modeļiem, “500” modeļi efektīvāk samazina nogurumu (lielāka kustību brīvība) un kairinājumu. Tas pats attiecas uz “900” modeļiem, salīdzinājumā ar “500” modeļiem.

Piezīme: “900” modeļi ir vieglāk uzvelkami.

Izvēlieties atbilstošu izmēru

Lai gūtu maksimālu labumu no hidrotērpam piemītošajām īpašībām, ir nepieciešams izvēlēties pareizo izmēru. Sērfošanas hidrotērpam ir cieši jāpieguļ, uz tā nedrīkst veidoties redzamas krokas. Ir pilnīgi normāli, ja sausumā šķiet, ka hidrotērps ir pārāk ciešs; diskomforts izzudīs, tiklīdz tērps kļūs slapjš. Izvēloties hidrotērpu, kas ir jums par lielu, veidosies ieloces, kas var radīt kairinājumu.

Materiāli

Šis 4/3 mm hidrotērps “Olaian 100” ir izgatavots no īsta neoprēna, kas garantē optimālu komfortu lietošanas laikā.

Papildu nodilumizturībai, neoprēns ir oderēts ar sintētisku audumu.

Neoprēna biezums: 4 mm un 3 mm.

Neoprēns tiek izgatavots no elastomēra putu materiāla, kam piemīt labas izolācijas īpašības.

Mēs veicam mūsu neoprēna materiālu testēšanu un garantējam to kvalitāti.

Apkakle

Kairinājuma samazināšanai izstrādāta kakla izgriezuma apdare. Atkarībā no valkātāja jutības, zem hidrotērpa iespējams pavilkt UV aizsardzības topu, tādējādi samazinot kairinājuma risku. Tāpat, ja hidrotērpu paredzēts valkāt ilgāku laiku, ir ieteicams intensīvas berzes vietās (uz kakla, padusēs) uzklāt ziedi (piemēram, vazelīnu). Pārliecinieties, ka atloks vienmēr atrodas hidrotērpa iekšpusē, lai samazinātu kairinājuma risku starp rāvējslēdzēju un kaklu.

Aizdare

Mūsu rāvējslēdzēji un aizdares elementi ir laboratoriski testēti, lai nodrošinātu optimālu kalpošanas ilgumu un labu noturību pret sālsūdens iedarbību. Uzlabotam komfortam, nodarbojoties ar ūdenssporta veidiem (noguļoties uz dēļa, lai airētu), mēs esam papildinājuši šī hidrotērpa konstrukciju ar mugurpusē iestrādātu rāvējslēdzēju.

Ūdensnecaurlaidīga konstrukcija

Šuves ir šūtas un līmētas. Vīles ir šūtas ar neredzamo dūrienu, kas nozīmē, ka diegs netiek izdurts cauri visam neoprēna slānim, tādējādi novēršot ūdens iekļūšanu. Diegu neesamība iekšpusē novērš kairinājumu un berzi.

Atslēgu kabatiņa

Zem rāvējslēdzēja atloka iestrādāta kabatiņa atslēgām.

Berzi ierobežojoša konstrukcija

Mēs esam izstrādājuši šo produktu ar bezvīļu ielaidumiem padušu daļā, lai ierobežotu kairinājumu, ko rada atkārtotas airēšanas kustības sērfošanas sporta laikā.

Saglabājiet siltumu ilgāk, pateicoties mūsu termiskajiem aksesuāriem. Katram temperatūras diapazonam ir paredzēts savs apģērbs...

Atrodoties ūdenī, mēs zaudējam vairāk nekā pusi no mūsu ķermeņa siltuma caur mūsu ekstremitātēm (pēdas, rokas, galva).

Tāpēc esam apkopojuši ieteicamos papildu piederumus:

- ūdenī >17 °C => zemi neoprēna apavi;

- ūdenī 12–17 °C: augstie zābaciņi (zābaki) un cimdi;

- ūdenī 7–12 °C: augstie puszābaki (zābaki), cimdi, kapuce un jaka ar kapuci.

Dažādiem ūdenssporta veidiem piemēroti hidrotērpi

Mūsu hidrotērpi ir izstrādāti tā, lai tie atbilstu pat visprasīgāko sērfotāju vajadzībām. Mūsu dizaina izvēles padara tos piemērotus arī ar citiem ūdenssporta veidiem, piemēram, kaitsērfingam, vindsērfingam, veikbordam, ūdensslēpošanai, bradāšanai pa jūru vai supošanai.

Kas ir “Olaian” zīmols?

“Olaian”, “Decathlon” sērfošanas zīmols

“Olaian” ir “Decathlon” sērfošanas preču zīmols. Tā galvenā mītne atrodas Hendajā, Francijas dienvidrietumos. Mūsu birojos, kas atrodas pašā piekrastē, mēs varam izstrādāt sērfošanas apģērbus un tajā pašā dienā veikt to testēšanu reālos lietošanas apstākļos.

sastāvs

sastāvs

Putas : 100.0% Gumija; Pamatmateriāls: 100.0% Poliamīds

Padomi uzglabāšanai un apkopei

DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 95 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 95 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Uzglabāt sausā, labi vēdināmā vietā. Sargāt no karstuma avotiem. Lai pagarinātu hidrotērpa kalpošanas laiku, neatstājiet to žāvēties ārā, tiešā saules gaismā. Nav ieteicams mazgāt veļasmašīnā.

Lietošanas ierobežojumi

Valkāšanai ūdenī no 12 līdz 17 °C. Sesijām līdz 1 stundai.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Izstrādājušas un testējušas mūsu dizaina izstrādes grupas Hendajā, Francijā. Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo kvalitāti un izturību, šī produkta izgatavošanā ir izmantoti laboratoriski testēti materiāli.

Garantija

2 Gadi