Filtri 0
Filtri 0
DREAMSCAPE Kods. 8643328 4262905

Sieviešu kalnu un frīraida snovborda dēlis “Allroad 500”, balts/zils

230,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: BALTA / ZILA / OKERA
  • BALTA / ZILA / OKERA
  • ZILA / MELNA / TIRKĪZA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Mēs izstrādājām šo dēli vidēja līmeņa snovbordistiem, kuri īpaši interesējas par skaistu pagriezienu veikšanu nogāzēs un pūdersniegā.

PRIEKŠROCĪBAS

Anatomiska konstrukcija

147 cm: 1,6 m līdz 1,67 m; 152 cm: 1,65 m līdz 1,72 m; 157 cm: 1,7 m līdz 1,77 m

Daudzpusība

50% trasē, 50% ārpus trases, 0% parkā.

Slīdēšanas efektivitāte

HDPE saķepinātā virsma nodrošina izcilu slīdēšanu.

Stingrība

Vidēja elastība 6/10, koka serde: ļoti asa, pārbraucot no malas uz malu.

Izturība

Vidēja vērpe: labs kompromiss starp saķeri un kļūdu piedošanu vai malu kļūdām.

Saķere

Ļoti laba malas saķere ar jebkādu sniegu (standarta izliekums un vidēja vērpe).

Peldspēja

Ļoti laba noturība uz pūdersniega (ieliekums, 15 mm nobīde).

Vienkārša darbību veikšana

Vidēja vērpe:labs līdzsvars starp saķeri/ērtu manevrēšanu vidējos pagriezienos.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Tehniskā informācija

Kausēta pamatne.

20 mm papeles serde

Ieliktņu skaits: 10 + 10

VirzienuAugstums 147 cm

Platums priekšā 278 mm, centrā 239 mm, aizmugurē 278 mm

Rādiuss 7,6 m

Ieteicamā stāja: 500 mm.Augstums 152 mm,

Platums priekšā 279 mm, centrā 240 mm, aizmugurē 279 mm

Rādiuss 8 m

Ieteicamā stāja: 515 mm.

Augstums 157 mm,

Platums priekšā 288 mm, centrā 248 mm, aizmugurē 288 mm

Rādiuss 8,8 m

Ieteicamā stāja: 530 mm.

Kāda izmēra Allroad 500 dēli izvēlēties??

Izvēlieties par -15 vai -20 cm īsāku (piemēram, meitenei, kura ir 1,66 m gara, vajadzētu izvēlēties dēli, kura garums ir starp 1,51 un 1,46 m).

Tā kā Allroad 500 ir dēlis ar ieliekumu, izvēlieties nedaudz lielāku. Ja izvēlēsities īsāku dēli, to būs vieglāk vadīt. Tas ir arī ieteicams cilvēkiem, kuri ir viegla svara.Lielāks dēlis būs stabilāks, braucot ar lielu ātrumu.

147 cm: 1,6 m līdz 1,67 m;

152 cm: 1,65 m līdz 1,72 m;

157 cm: 1,7 m līdz 1,77 m

Produktu vadītāja piebilde

Mēs vēlējāmies izveidot daudzpusīgu dēli visiem tiem, kurus nesaista snovošana sniega parkā.Šis dēlis ir piemērots lietošanai trasē un ārpus tās, neprasot augstāko fizisko sagatavotību un tehnisko līmeni.Tik daudz jautrības!

Lietošanas apvidus

Allroad 500 dēlis ir visu All Mountain dēļu izcilnieks: 50% trasei, 50% snovošanai ārpus trases.

Varat braukt jebkurā vietā, uz visa veida sniega seguma, uz koptām trasēm, ārpus tām un, protams, uz pūkaina sniega.Ar šo dēli nesnovojiet sniega parkos:šis dēlis nav paredzēts moduļiem vai snovošanai, veicot apgriezienus uz otru pusi.

Virziena sniega dēlis

Dēlim ir virziena forma, tas nozīmē, ka tam ir gan priekša, gan aizmugure.Tā nav simetriska, dēļa aizmugurējais gals ir nedaudz šaurāks nekā priekšpusē, un stiprinājumi, kā arī sniega dēļa saskares punkti ar sniegu ir nedaudz nobīdīti uz aizmuguri.Virziena forma dod labāku saķeri ar malu pagrieziena laikā, labāku trajektorijas kontroli un lielāku paātrinājumu, izbraucot pagriezienus.

Standarta izliekums + ieliekums

Visas priekšrocības, ko sniedz gan standarta izliekums (pateicoties dēļa elastībai, standarta izliekums kalpo kā atspere, lai sniegtu saķeri ar jebkāda veida sniegu, dinamiku no malas līdz malai un atsitienu, izejot no pagriezieniem), gan ieliekums (kad piespiests, dēļa saskares punkti ar sniegu tuvojas viens otram, padarot dēli vieglāk vadāmu). Ieliekums pagarina un paceļ priekšējo daļu, lai dēlis varētu labāk slīdēt pa pūdersniegu.

Vidēja un daudzpusīga elastība (6/10)

Cietība ir dēļa materiāla stingrība starp priekšējo un aizmugurējo daļu.Allroad 500 dēļa elastība ir aptuveni 6/10, tas nozīmē, ka tā ir vidēja un daudzpusīga. Tas ir uzticams slīpos pagriezienos, vienlaikus piedodot arī malu kļūdas.

Vidēja un daudzpusīga vērpe

Allroad 500 dēļa vērpe, t.i., dēļa vērpes stingrība starp pēdām, ir aptuveni 6/10, tas nozīmē, ka dēlis ir pietiekami stingrs, lai nodrošinātu labu noturību līkumos, atgūšanos no līkuma un ātru pāreju no vienas malas uz otru. Tas arī padara dēli piemērotu vidēja līdz pieredzējuša līmeņa braucieniem, vienlaikus saglabājot fiziskā līmeņa piemērotību ikvienam.

Nobīde (setback) 15 mm

Nobīde uz aizmuguri (“setback”) — tas ir stāvoklis, kad dēļa atbalsta punkti sniegā nav simetriski attiecībā pret dēļa centru, bet tiek nobīdīti uz tā aizmuguri. Tādā pašā attālumā uz aizmuguri ir nobīdīti arī stiprinājumi.

Nobīde (setback) 15 mm = nozīmīga nobīde virziena dēļiem.Tā nodrošina labāku stabilitāti pagriezienos un snovošanu pūdersniegā, jo svars atrodas dēļa aizmugurē, kas dabiski liek dēļa priekšpusei pacelties uz augšu.

Ieteicamie stiprinājumi

Dēlis un SNB 500 stiprinājumi ir vienota kombinācija, kas ir konsekventa gan līmeņa, gan dizaina ziņā.

Kad vaskot sniega dēli?

Decathlon sniega dēļi tiek izlaisti no rūpnīcas vaskoti. Tie ir gatavi snovošanai.Pēc tam tiem ir jāveic regulāra apkope tāpat kā visiem snovborda dēļiem un slēpēm: ideālā gadījumā vaskošana jāveic ik pēc 5 lietošanas reizēm un vismaz reizi gadā:

‒ vai nu pirms sezonas sākuma, lai sāktu ar ļoti labu slīdēšanu;

‒ vai arī sezonas beigās, atstājot vasku, lai tas aizsargātu virsmu visas vasaras garumā.

Slīdamības kvalitāte: saķepināta, slīdīga virsma.

Virsma ir izgatavota no polietilēna, izmantojot 2 atšķirīgus tehniskos procesus:- presēta virsma ar noteiktu polietilēna blīvumu;

- virsma, kas izgatavota no blīva, saķepināta polietilēna (mazāk tukšumu, vairāk polietilēna).Saķepinātā virsma ir visu virsmu Rolls-Royce.Slīdamība ir tiešām fantastiska.

Vai varu snovborda dēļa stiprinājumus pielāgot veikalā?

Jā. Produkta lapā atradīsiet uzstādīšanas videoklipu, taču jūs varat arī lūgt veikalā pielāgot siksnas atbilstoši savām vēlmēm. Neaizmirstiet paņemt līdzi snovborda zābakus, lai veiktu 2 korekcijas:

1. Saišu priekšējā un aizmugurējā daļa, lai zābaku pirkstgali vai papēži nebūtu vairāk izvirzīti uz vienu pusi nekā uz otru.

2. Stiprinājumi uz siksnām, kurām jābūt pareizi pielāgotām jūsu zābakiem.

Dēļa svars

147 cm: 2,60 kg +/- 5%

152 cm: 2,70 kg +/- 5%

157 cm: 3,00 kg +/- 5%

0% snovošanai sniega parkā: vai es varu veikt lēcienus ar šo dēli?

Jā. 0% snovošana sniega parkā nozīmē, ka šī sniega dēļa tehniskās īpašības nav paredzētas snovošanai brīvajā stilā:dēlis nav nedz īss, nedz simetrisks priekšā un aizmugurē, tas ļauj veikt visas brīvā stila kustības (pagriezienus, piezemēšanos, apgriezienus piezemējoties un daudz ko citu) taču šis patiesībā tam nav vislabākais dēlis.Tomēr trasē vai ārpus tās varat veikt visus sev vēlamos tiešos lēcienus.

sastāvs

sastāvs

Dēlis: 10.0% Tērauds, 60.0% Koks, 30.0% Epoksīda sveķi

Padomi uzglabāšanai un apkopei

Glabāšanas padomi

Dienas beigās nosusiniet malas, lai novērstu rūsēšanu. <br /> Ideālā gadījumā vaskot ik pēc 5 lietošanas reizēm.<br /> Glabāšana vasarā:sargāt no saules gaismas, stiprinājumus varat atstāt uz dēļa.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Visi Decathlon Dreamscape izstrādājumi ir testēti reālos apstākļos, kādiem tie ir paredzēti: sniegā, salā, visos apstākļos, ar kādiem varat saskarties, snovojot pūdersniegā, parkā vai uz nogāzes.Konstruēšanas komandas pārbauda, vai programma, kurai izstrādājums ir konstruēts un izstrādāts, nevainojami atbilst izstrādājuma izmantošanai reālajos apstākļos.

Garantija

2 Gadi

Apstiprinājis:

Snovborda entuziasti.Vai esat ieinteresēts kļūt par testētāju? Sazinieties ar mums mūsu tīmekļa vietnē!

Videoklipi