Filtri 0
Filtri 0

DECATHLON klienta karte

Klienta karte

Kļūsti par Decathlon lojalitātes biedru un saņem iespēju ATGRIEZT PRECI 365 DIENU LAIKĀ no pirkšanas brīža, saņem savus ČEKUS ELEKTRONISKI un neglabā oriģinālu, pārskati savu pirkumu vēsturi izmantojot Decathlon kontu, IZMANTO CLICK&COLLECT un saņem preci veikalā sev ērtā laikā! Saņem jaunumus par sezonas produktiem, aktivitātēm kopā ar Decathlon un iespējām piedalīties mūsu rīkotajos pasākumos.
365 dienu atgriešana — ja saproti, ka iegādātais produkts Tevi neapmierina, nepieciešams cits izmērs vai krāsa, izmanto iespēju preci atgriezt 365 dienu laikā kopš iegādes brīža.
Click&Collect — iepērcies un saņem savu pirkumu veikalā
Elektroniskie čeki — rūpējies par dabu un saglabā savus čekus elektroniski
2 gadu garantija — visiem Decathlon zīmola produktiem ir 2 gadu garantija
Bezmaksas apkope - visiem Decathlon velosipēdiem pieejama 1 bezmaksas apkope (gada laikā kopš iegādes brīža)
DECATHLON COACH - pašam savs treneris. Pieejamas bezmaksas, pielāgotas un daudzveidīgas treniņu programmas skriešanai, jogai, fitnesam, kardio treniņiem, pilatēm, pastaigām, spēka treniņiem un daudzām citām aktivitātēm.
Lojalitātes karti vari iegūt, reģistrējot klienta kontu mājaslapā. Tā parādīsies klienta profilā pēc konta reģistrācijas veikšanas. Lojalitātes karte pieejama digitālā formātā, un to iespējams uzrādīt pirkuma veikšanas brīdī.