Filtri 0
Filtri 0
FOUGANZA Kods. 8404928 2387253

Zirgu kāju aizsargi “500”, melni

15,00 €
Ar nodokļiem
  • Zirgu kāju aizsargi “500”, melni
  • Zirgu kāju aizsargi “500”, melni
  • Zirgu kāju aizsargi “500”, melni
Krāsa: MELNA
  • MELNA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Mūsu dedzīgie zirgu jātnieki ir izstrādājuši šos izturīgos, universālos un ārkārtīgi komfortablos kāju aizsargus, lai pasargātu jūsu zirgu jebkurā izjādē.

PRIEKŠROCĪBAS

Ērta uzturēšana

Noskalojiet, izķemmējiet vai noslaukiet ar sūkli, lai tie būtu tikpat kā jauni.

Ērta lietošana

Divas platas “velcro” lentes ērtai pielāgošanai.

Daudzpusība

Daudzpusīgi un piemēroti apmācībām, izklupieniem, brīvajām kustībām un jāšanai.

Aizsardzība pret triecienu

Pārveidots, izturīgs apvalks ar 6 mm putām, kas pārklāj visu ekstremitāti.

Lietotāja komforts

Apvalks un putas, kas ideāli pielāgojas ekstremitātes formai: garantēts komforts

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Aizsargājot jūsu zirga ekstremitātes:

Iespējams tā nešķiet, bet šīs ķermeņa daļas ir trauslas! Cīpslas un spalvu kušķi (pie zirga naga) ir vietas, kuras ir labi jāaizsargā. Vai jūs trenējaties, skrienat vai sacenšaties, pārliecinieties, vai jūsu zirga ekstremitātes ir aizsargātas ar īstajiem zābakiem vai lentēm. Zirga ekstremitātēm vai to nagiem ir pārāk viegli noberzties vienam pret otru, lai panāktu citas ekstremitātes, kas var izraisīt savainojumus! Kāju aizsargi “500” ir viegli uzvelkami un tie nodrošina izcilu aizsardzību.

Aizmugurējo kāju aizsargu “500” partneris:

Lai nodrošinātu zirgam vislabāko ekstremitāšu aizsardzību, jūs varat arī savienot savus kāju aizsargus “500” ar iejādes aizmugurējiem kāju aizsargiem “500”. Tie ir izgatavoti no tāda paša materiāla un piedāvā līdzīgu aizsardzības līmeni, komfortu un der jūsu zirga aizmugurējām ekstremitātēm. Konkūra sacensību nolikums nosaka, ka šiem visiem aizsargzābakiem ir jābūt uzvilktiem. Viss, kas jums tagad ir jādara, ir jāiziet visa trase bez kļūdām!

Jūsu zirga komforts:

Viena no mūsu “Fouganza” dizaineru prioritātēm ir likt jūsu zirgam justies komfortabli apmācību un skriešanas laikā. Viņi izveidoja šos kāju aizsargus, lai tie būtu piemēroti jūsu zirga ekstremitātes formai. Ar pārveidotu ārējo apvalku, kas izgatavots no elastīgas, bet izturīgas plastmasas un 6 mm gludu putu no iekšpuses, kāju aizsargi “500” pilnībā ieskauj jūsu zirga ekstremitāti, lai pasargātu to no berzēšanās un apturētu triecienus pret spalvu kušķiem un cīpslām, tādējādi netraucējot kustību.

Izgatavoti visām disciplīnām:

Daudzpusīgos kāju aizsargus “500” ir viegli uzvilkt, izmantojot pielāgojamo “velcro” lenti. Tie ir piemēroti brīvajām kustībām un dabiskajām apmācībām, pasargājot jūsu zirgu uz līdzenuma, lecot vai skrienot. To mērķis ir aizsargāt, netraucējot jūsu zirga kustībām vai locītavu saliekšanai. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat konkūra apmācībās vai mežā, jājiet droši!

Visiem zirgiem:

Visi zirgi ir dažādi. Tādēļ kāju aizsargi “500” ir izgatavoti, lai būtu piemēroti vairākiem zirgiem, un, lai sniegtu katram zirgam atbalstu un komfortu, kāds tiem ir nepieciešams. Pateicoties sintētiskajām putām no iekšpuses, kas ir ārkārtīgi ērtas, un viegli izmantojamai pielāgojamai “velcro” lentes sistēmai, šie kāju aizsargi tiek nesāti ļoti tuvu jūsu zirga ekstremitātei. Apvalks ir pārbaudīts uz vairākiem dažādiem zirgiem, lai nodrošinātu, ka tas apmierinās jūsu vajadzības!

Viegla kopšana:

Šie kāju aizsargi “500” ir tehniski un izstrādāti, lai derētu dažādiem zirgiem, kā arī ar papildu priekšrocību, proti, tie ir viegli kopjami. Vai esat auļojis pa dubļiem? Atstājiet kāju aizsargus izžūt, tad tos ātri noslaukiet, īpaši no iekšpuses, kur tie ir bijuši ciešā kontaktā ar jūsu zirgu. Jums, iespējams, vajadzēs tos noslaucīt ar mitru sūkli. Vai, ja vēlaties, varat tos noskalot. Un tādā veidā tie ir gatavi darbam!

Kāju aizsargu augstums:

M = CS: 25 cm.

L = FS: 28 cm.

sastāvs

sastāvs

Putas : 100.0% Putuplasta nitrila butadiēna gumija; Aizsargpārklājums: 100.0% Termoplastisks poliuretāns; Aizmugurējais materiāls: 100.0% Poliesteris

informācija par uzturvērtību

informācija par uzturvērtību

500 Horse and Pony Brushing Boots - Black

Padomi uzglabāšanai un apkopei

PROFESIONALIAI VALOMA SAUSUOJU BūDU, NAUDOJANT TETRACHLORETILENą IR VISUS TIRPIKLIUS, IšVARDYTUS PRIEšAIS F SIMBOLį. - ĮPRASTAS GYDYMAS. PROFESIONALIAI VALOMA SAUSUOJU BūDU, NAUDOJANT TETRACHLORETILENą IR VISUS TIRPIKLIUS, IšVARDYTUS PRIEšAIS F SIMBOLį. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Atstāt izžūt pirms nolikt tīrā un labi ventilētā vietā.

TESTI UN GARANTIJA

Garantija

2 Gadi