Filtri 0
Filtri 0
QUECHUA Kods. 8664288 4432361

Sieviešu kalnu pastaigu svārki-šorti “MH500”

20,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: ZAĻA
  • ZAĻA
  • ORANŽA
  • ZILA
  • SARKANA
Size guide My size is :
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Elastīgi, ērti un viegli svārki-šorti regulāriem pārgājieniem

PRIEKŠROCĪBAS

Anatomiska konstrukcija

Elastīga josta ideālai piegulēšanai pie vidukļa.

Mitruma pārvaldība

Audums novirza ķermeņa mitrumu ārpus auduma izgarošanai.

Viegls

M izmēra modelis sver tikai 200 g.

Kustības brīvība

Elastīgs audums ar 15% elastāna maksimālam komfortam.

Ātri žūstošs

Kad sintētiskais materiāls ir kļuvis mitrs no sviedriem, tas žūst ātri.

Kabatas

1 kabata salvetēm, aizverama ar rāvējslēdzēju.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Piegriezums

Mūsu rakstu dizainere Vanesa un dizainere Žoanna rūpīgi veidoja šo svārku-šortu formu, lai nodrošinātu komfortu pārgājienu laikā, neietekmējot stilu. Visbeidzot viņas veltīja īpašu uzmanību viegli izliektajai līnijai mugurpusē, veidojot reizē sportisku un modernu dizainu.

Ar piegriezumu līdz augšstilbu pusei šo svārku-šortu garums ir veidots tā, lai tie neuzrautos, kad ejat pa takām, un vienlaikus radītu sportisku tēlu.

Sviedru novirzīšana izgarošanai

Auduma spēja novirzīt sviedrus un ātri žūt tiek mērīta pēc vairākiem kritērijiem: auduma absorbcijas spēja, auduma spēja neuzsūkt sviedrus, ātri žūst utt.

1.–5. līmenis ir piemērots zemas intensitātes aktivitātēm, kas nerada daudz sviedru. Visiem mūsu ķermeņa apakšdaļas apģērbiem (šortiem, svārkiem-šortiem un biksēm) ir piešķirti 3‒4 punkti.

Produktu dizains: mūsu pieredze

Quechua globālais dizaina centrs atrodas Pasī, Monblāna pakājē Augšsavojā.

Šajā vietā satiekas mūsu speciālisti (dizaina un produktu izstrādes speciālisti, inženieri u.c.) un sporta veidu brīvā dabā entuziasti.

Lieliska kalnu pārgājienu produktu izstrādes komanda, kas dalās ar jums savā pieredzē.

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 15.0% Elastāns, 85.0% Poliamīds; Pamata oderējums: 10.0% Elastāns, 90.0% Poliesteris; Sekundārais oderējums: 27.0% Elastāns, 73.0% Poliamīds

Padomi uzglabāšanai un apkopei

JEBKāDA VEIDA GLUDINāšANA JEBKāDA VEIDA GLUDINāšANA
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Mūsu Decathlon Sportslab laboratorija, kas atrodas Lillē, arī sniedz savu ieguldījumu Quechua produktu izstrādē. Tā apvieno 4 tēmas, un katra no tām pārstāv savu jomu un tehnoloģiskos instrumentus: Morfoloģija (īpašs paldies 3D analīzei) Kustību izpēte Siltuma komforts (četras klimatu kameras) Funkcionālā un jutīguma izpēte + mēs sniedzam informāciju par to testu specifiskajiem aspektiem, kas saistīti ar produktu (piemēram, lietusgāze, vēja tunelis u. c.)

Garantija

2 Gadi

Apstiprinājis:

Lai izpildītu jūsu prasības, Quechua produkti tiek testēti kalnos tādos apstākļos, ar kādiem jūs saskarsieties, dodoties pārgājienā. Mūsu darbinieki un testētāju grupa (ko veido partneri, pārstāvji un pircēji) testē produktus visā to izstrādes gaitā, līdz tie nonāk tirgū.