Filtri 0
Filtri 0
FORCLAZ Kods. 8544778 2712485

Sieviešu arktisko pārgājienu bikses “500 Unisex” A, melnas

200,00 €
120,00 €
-40%
Ar nodokļiem
Krāsa: MELNA
  • MELNA
Size guide My size is :
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Pārgājienu cienītājiem, kuri meklē izturīgas, polsterētas ziemas pārgājienu bikses grūtiem piedzīvojumiem ziemā

Unisex modelis ar izkārstu tīkliņveida audumu līdz ceļgaliem izcilai aizsardzībai pret augstumu (iekļauts polsteris)

Pamatmateriāls: 100.0% Poliamīds; Pamata oderējums: 100.0% Poliesteris; Sekundārais oderējums: 78.0% Poliamīds, 22.0% Poliuretāns; Pārklājums: 100.0% Poliuretāns; Putas : 100.0% Polietilēns

PRIEKŠROCĪBAS

Ērta atvēršana/aizvēršana

Modelēti ceļgali ar atverēm, kas paredzētas izņemamiem ceļgalu polsteriem.

Ērta lietošana

Ar cimdiem ērti lietojami rāvējslēdzēji un spiedpogas.

Kustības brīvība

Taisns, klasisks modelis.

Pretestība pret berzi

Izmantots izturīgs audums (147 g/m², 70 denjē) uz aizsargājamajām zonām.

Regulējams

Regulējams viduklis, regulējamas un noņemamas siksnas.

Siltums

Iekšpusē uzkārsts, vēju necaurlaidīgs audums labai siltumizolācijai

Ūdensnecaurlaidīgs

Ūdensnecaurlaidīgs audums un līmētas vīles

Kabatas

2 kabatas ar rāvējslēdzēju mantu noglabāšanai 2 krājumu kabatas pie ceļgala

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Kā manas arktiskā pārgājiena bikses mani silda?

Biezā, adītā odere sniedzas līdz ceļgaliem. Ceļgaliem ir kabata, kurā var ievietot polsterējumu papildu komfortam. Bikšu komplektācijā ietilpst divi izņemami polsteri

Kā novērst sniega iekļūšanu biksēs?

Mūsu biksēm apakšdaļā ir gumijotas getras, kas nosedz apavus. Ja nokrītat vai nokļūstat saskarē ar nesen uzkritušu sniegu, getru radītais blīvējums pasargā jūs no tā.

Kā varu pārliecināties, ka manas bikses ir pietiekami noturīgas?

Mēs zinām, cik sarežģīta var būt arktiskam pārgājienam veltīta diena ērkšķainā vidē (Zviedrijas mežā). Tieši tāpēc īpaši rūpīgi izvēlamies visus elementus, lai mūsu produkti varētu garantēt labāko iespējamo noturību pret berzi.

Ūdens bieži iekļūst caur šuvēm. Vai manām biksēm ir līmētas šuves?

Biksēm ir izmantots ūdensnoturīgs audums, turklāt mēs papildinām šo ūdensnoturību ar līmētām šuvēm.Tās ir ūdensnoturīgas lipīgas strēmeles, kas pielīmētas pie apģērba iekšējām vīlēm, lai nodrošinātu pilnīgu ūdensnecaurlaidību. Ūdensnoturīgās vīles izmantotas zonās, kas visvairāk pakļautas saskarei ar sniegu, piemēram, sēžamvietā un visās šuvēs, kas nepieciešamas bikšu izveidei.

Kam paredzētas manu bikšu ūdens atgrūšanas īpašības?

Auduma ūdens atgrūšanas īpašība ir tā spēja likt ūdenim notecēt pa tā virsmu, neiesūcoties. Arktiskā trekinga biksēm “500” ir ūdeni atgrūdoši komponenti, kas paildzina to noturību pret laikapstākļiem (mitrumu, sniegu, lietu). Šis tehniskais risinājums palīdz jums ilgāk saglabāt sausumu fizisko aktivitāšu laikā. Lai šie elementi nezaudētu efektivitāti, tie ir regulāri jāatjauno, izmantojot mūsu veikalos nopērkamos līdzekļus.

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 100.0% Poliamīds; Pamata oderējums: 100.0% Poliesteris; Sekundārais oderējums: 78.0% Poliamīds, 22.0% Poliuretāns; Pārklājums: 100.0% Poliuretāns; Putas : 100.0% Polietilēns

Padomi uzglabāšanai un apkopei

PROFESIONALIAI VALOMA SAUSUOJU BūDU, NAUDOJANT TETRACHLORETILENą IR VISUS TIRPIKLIUS, IšVARDYTUS PRIEšAIS F SIMBOLį. - ĮPRASTAS GYDYMAS. PROFESIONALIAI VALOMA SAUSUOJU BūDU, NAUDOJANT TETRACHLORETILENą IR VISUS TIRPIKLIUS, IšVARDYTUS PRIEšAIS F SIMBOLį. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
NEDžIOVINKITE DžIOVINIMO KAMEROJE. NEDžIOVINKITE DžIOVINIMO KAMEROJE.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Uzglabāt uz pakaramā un nesalocīt, jo tādējādi var sabojāt auduma pārklājumu. Rūpīgi izžāvēt pirms glabāšanas tīrā, labi ventilētā vietā.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Visi arktiskā trekinga produkti tiek konstruēti un izstrādāti Monblāna ielejā. Pēc tam tos pārbauda tādos pašos reālajos apstākļos, kādus piedzīvosit jūs: sniegā, salā, pulverveida sniegā u.c apstākļos. Izstrādātāji gādā, lai programma, kurai produkts tiek konstruēts un izstrādāts, nevainojami atbilstu tās lietošanai lauka apstākļos.

Garantija

2 Gadi

Apstiprinājis:

Visus mūsu produktus papildus laboratorijas izmēģinājumiem reālos apstākļos ir testējuši lietotāji, kas pārstāv mūsu mērķa tirgu. Veicot šo visaptverošo un prasīgo dubulto testēšanas procesu, mūsu FORCLAZ produktu tehniskās īpašības un dizains tiek nepārtraukti uzlaboti. Lai nepārtraukti uzlabotu mūsu produktu klāstu, mēs arī izmantojam jūsu regulāri sniegtās atsauksmes.