Filtri 0
Filtri 0
QUECHUA Kods. 8504213 2470579

Sieviešu ūdensnecaurlaidīgi pārgājienu apavi “NH150 WP”

30,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: PELĒKA
  • PELĒKA
  • HAKI / PELĒKA / ZAĻA
Size guide My size is :
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Mūsu ideālie ūdensnecaurlaidīgo zābaku modelis ļauj droši doties bezceļu pārgājienā mitrā laikā. Šie zemās augšdaļas pārgājienu apavi “NH150 WP” ir piemēroti vairumam reljefu.

PRIEKŠROCĪBAS

Anatomiska konstrukcija

Izņemamas zolītes, ko var nomainīt ar ortopēdiskajām zolēm.

Viegls

5,5. izmēra viens zābaks sver tikai 341 g

Pretestība pret berzi

Sintētiskas detaļas priekšpusē, lai nodrošinātu izturību pret nodilumu dabā

Saķere

Zoles uzbūve un 4 mm radzes atvieglo dubļu notīrīšanu

Saķere

Zoles sastāvs un uzbūve uzlabo pretestību un saķeri | 4 mm radzes

Amortizācija

Atvērto šūnu gumijas zole pārgājienu takām

Griezuma komforts

Izņemama, gaisa caurlaid. 5 mm iekšzole | Apmale pie potītēm: ērta putu apmale.

Ūdensnecaurlaidīgs

Ūdensnecaurl., gaisu caurl. membrāna | Testēta 2 st. pārgājienā lietainā laikā

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Mūsu vides politika

Mēs zinām, kā jārīkojas, lai saglabātu mūsu planētu, tāpēc uzņēmums Quechua ir apņēmies samazināt produktu radīto ietekmi uz vidi.

Šobrīd šis produkts nav izgatavots videi draudzīgā veidā, bet mēs katru dienu strādājam, lai to mainītu: izstrādājot jaunus produktus, mēs galveno uzmanību veltām videi draudzīgam dizainam, iespējai labot un ilgtspējai.

Zoles ar labu saķeri

Mēs izmantojam mūsu laboratorijās izstrādātu īpašu gumijas sastāvu, kas uzlabo šīs zoles saķeri un pretslīdi. Mēs sistemātiski veicam pētījumus, lai atrastu labāko kompromisu pārgājienam pa dubļainām virsmām (saķere) un sausu virsmu (pretslīde).

Paredzēti pārgājieniem

Mūsu pārgājienu zābaki ir paredzēti pārgājieniem pa takām. Mēs izvēlamies zoles un apavu augšdaļas materiālus un testējam tos, lai nodrošinātu, ka tie ir ideāli piemēroti staigāšanai pa takām ar mīkstu segumu (piemēram, neasfaltētām meža takām) vai akmeņainām takām (piemēram, piekrastes takām). Apavu lietošana uz asfalta var veicināt to priekšlaicīgu nodilšanu un radīt diskomfortu. Apavi nav piemēroti kāpšanai kalnos.

Ūdensnecaurlaidības testi

Šie apavi ar membrānu ir pārbaudīti laboratorijā un reālos apstākļos, lai nodrošinātu optimālu ūdensnecaurlaidību un gaisa caurlaidību. Vispirms apavs tiek iegremdēts ūdenī un pakļauts iekšējam gaisa spiedienam, lai pārbaudītu, vai uz tā virsmas neveidojas burbuļi. Pēc tam apavus uzvelk uz mehāniskas rokas, kas imitē iešanu, un iemērc ūdenī, lai pārbaudītu, vai iekšpuse saglabājas ideāli sausa.

Ūdensnecaurlaidības noteikšana

Apavi “NH150 WP” saglabā ūdensnecaurlaidību 2 stundu ilgā pārgājienā.

Tie ir pārbaudīti laboratorijā attiecībā uz 2000 locījumiem. Kad zābaki ir izžuvuši, tie ir atkal ūdensnecaurlaidīgi.

Veicot ūdensizturības testu, mēs pārbaudām to atbilstību 3 ūdensizturības līmeņiem:

- 2000 locījumi, aptuveni 2 stundas ilgs pārgājiens

- 4000 locījumi, aptuveni 4 stundas ilgs pārgājiens

- 8000 locījumi, aptuveni 8 stundas ilgs pārgājiens

Izturības testi

Laboratorijā tika veiktas citas pārbaudes, lai pārbaudītu tālāk norādītos elementus: actiņu un stiprinājumu raušana, līmēšana, toksikoloģija, UV pretestība, ārzoles un augšdaļas materiālu nodilšanas pretestība, paātrināta novecošana. Šīs pārbaudes palīdz mums uzlabot mūsu izstrādājumu kvalitāti, novēršot priekšlaicīgu pastaigu apavu nodilšanu.

Pagariniet zābaku kalpošanas laiku

Vairākas reizes gadā ieteicams izmantots impregnēšanas līdzekli. Tas palīdzēs atjaunot sākotnējo ūdensnecaurlaidību un novērsīs traipu veidošanos ārpusē.

Kādu zeķu pāris ir piemērots valkāšanai Quechua ūdensnecaurlaidīgajos zābakos NH150?

Šie apavi ir nedaudz gaisu caurlaidīgi, tomēr ne pietiekami, lai neitralizētu visu svīšanas radīto mitrumu. Iesakām izvēlēties zeķes Hike 100 Mid. Tās satur kokvilnu, kas absorbē mitrumu, un to apakšā ir frotē audums, kas novirza mitrumu prom no pēdas. Zeķes ir pietiekami augstas, lai aizsargātu potīti no apaviem. Tā ir ideāla kombinācija, kas samazina tulznu veidošanos.

sastāvs

sastāvs

Bez virsmas: 5.0% Elastāns, 50.0% Poliamīds, 30.0% Poliuretāns, 15.0% Poliesteris; Ārējās zoles materiāls: 100.0% Butadiēna gumija; Iekšzole: 30.0% Poliuretāns, 70.0% Poliesteris

Padomi uzglabāšanai un apkopei

Glabāšanas padomi

Šos zābakus ir ieteicams glabāt sausā, tumšā un, ja iespējams, labi vēdinātā vietā.

Lietošanas ierobežojumi

Nav ieteicami pārgājieniem lielā augstumā vai pa asfaltu

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Quechua globālais dizaina centrs atrodas Pasī Monblāna pakājē Augšsavojā. Šajā vietā satiekas mūsu speciālisti (dizaina un produktu izstrādes speciālisti, inženieri u.c.) un sporta veidu brīvā dabā entuziasti. Lielisks ieguvums augstas kvalitātes trekinga produktu izstrādē, kas ļauj mums dalīties ar jums savā pieredzē.

Garantija

2 Gadi

Apstiprinājis:

Lai izpildītu jūsu prasības, Quechua produkti ir testēti dabā tādos apstākļos, ar kādiem jūs varētu saskarties, dodoties pārgājienā. Mūsu darbinieki un testētāju grupas (kuras veido partneri, pārstāvji un pircēji) testē produktus visā to izstrādes gaitā, līdz tie nonāk tirgū. Šos zābakus ir apstiprinājuši pārgājienu entuziasti, dodoties pa meža takām, un tie nodrošināja komfortu un izturību.