Filtri 0
Filtri 0
OLAIAN Kods. 8504171 2470410

Vīriešu neoprēna īsais īspiedurkņu sērfošanas hidrotērps bez rāvējslēdzēja “900”

70,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: PELĒKA / MELNA
  • PELĒKA / MELNA
Size guide My size is :
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Mūsu komanda izstrādājusi īso tērpu, kas ir lieliski piemērots sērfošanai un bodibordingam vasarā ūdenī, kas ir siltāks nekā 21 °C.

PRIEKŠROCĪBAS

Viegli uzvilkt

Plašs atvērums priekšpusē ar pilna garuma pārloku, bez rāvējslēdzēja aizdares.

Kustības brīvība

Ļoti elastīgs neoprēns bez rāvējslēdzēja krūšu daļā

Samazināta berze

Padušu ieliktņi komfortam.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Kā izvēlēties piemērotu hidrotērpu(1. daļa)

Galvenais kritērijs, izvēloties sērfošanas hidrotērpu, ir ūdens temperatūra.

Ūdens temperatūra atšķiras atkarībā no atrašanās vietas un gada sezonas.

Regulāri pārliecinieties, ka ūdens temperatūra sērfošanas vietā atbilst ieteicamajam temperatūras diapazonam:

virs 21 °C; no 17 līdz 22 °C; no 12 līdz 17 °C; no 7 līdz 12 °C; Apmeklējiet vietni seatemperature.org, lai noskaidrotu ūdens temperatūru Jūsu sērfošanas vietā.

Kā izvēlēties piemērotu hidrotērpu(2. daļa)

Otrs vērā ņemamais kritērijs ir sesiju ilgums. Ja jūsu sesiju ilgums nepārsniedz vienu stundu, jums būs piemēroti “100” modeļi. Sesijām, kuru ilgums ir līdz 2 stundām, izvēlieties “500” modeļus un sesijām līdz 3 stundām – “900” modeļus. Salīdzinājumā ar “100” modeļiem, “500” modeļi ir siltāki un efektīvāk mazina nogurumu (lielāka kustību brīvība) un kairinājumu. Tas pats attiecas uz “900” modeļiem, salīdzinājumā ar “500” modeļiem.

Piezīme: “900” modeļi ir vieglāk uzvelkami.

Izvēlieties atbilstošu izmēru

Lai gūtu maksimālu labumu no hidrotērpam piemītošajām īpašībām, ir nepieciešams izvēlēties pareizo izmēru. Sērfošanas hidrotērpam ir cieši jāpieguļ, uz tā nedrīkst veidoties redzamas krokas. Ir pilnīgi normāli, ja sausumā šķiet, ka hidrotērps ir pārāk ciešs; diskomforts izzudīs, tiklīdz tērps kļūs slapjš. Ja izvēlaties pārāk lielu izmēru, veidosies locījumi, un tas var radīt berzi.

Atgriešanas noteikumi

Vai jums ir šaubas par hidrotērpa izmēru, kas jāizvēlas, veicot pasūtījumu? Ja jūsu pirkums ir reģistrēts jūsu “Decathlon kontā”, atgriešana un apmaiņa mūsu veikalu klientu apkalpošanas nodaļā ir bez maksas 365 dienu laikā. Savu hidrotērpu varat arī atgriezt, izmantojot pasta vai pakomātu pakalpojumus, izdrukājot atgriešanas veidlapu mūsu tīmekļa vietnes sadaļā Mani pirkumi. Šādā gadījumā jūs esat atbildīgs par preču atgriešanas izmaksām.

Materiāli

Šis “Olaian” īsais hidrotērps “900” izgatavots no 100% īpaši elastīga neoprēna, lai garantētu uzlabotu komfortu lietošanas laikā un kustību brīvību.

Neoprēns ir oderēts ar sintētisku audumu, lai palielinātu izturību pret nodilumu. Neoprēna biezums:1,5 mm.Neoprēns tiek izgatavots no elastomēra putu materiāla, kam piemīt labas izolācijas īpašības.Mēs veicam mūsu neoprēna materiālu testēšanu un garantējam to kvalitāti.Klāsta “900” elastību nodrošina putu un tekstilizstrādājumu elastības īpašības.

Apkakle

Kairinājuma samazināšanai izstrādāta kakla izgriezuma apdare. Atkarībā no valkātāja jutības, zem hidrotērpa iespējams pavilkt UV aizsardzības T kreklu, tādējādi samazinot kairinājuma risku. Tāpat, ja hidrotērpu paredzēts valkāt ilgāku laiku, ir ieteicams intensīvas berzes vietās (uz kakla, padusēs) uzklāt ziedi (piemēram, vazelīnu).

Maksimāla kustību brīvība

“Olaian” vīriešu hidrotērpu kolekcijā iekļautie “900” modeļi ir īpaši izstrādāti un izgatavoti no materiāla, kas veicina ērtāku airēšanu un nodrošina izcilu kustību brīvību. Šis hidrotērps ir pilnībā izgatavots no ārkārtīgi elastīga neoprēna. Visas vīles ir elastīgas.

Aizdare

Atvere bez rāvējslēdzēja krūšu priekšdaļā nodrošina kustību brīvību un ir ūdensnecaurlaidīgāka nekā tradicionālā konstrukcija ar muguras daļā iestrādātu rāvējslēdzēju. Savelkama aukla aizdares regulēšanai.

Noturība viļņos

Lai sporta aktivitāšu laikā īsais hidrotērps stingri noturētos vietā, piedurkņu iekšpusē un staru lejasdaļā ir iestrādātas silikona uzšuves.

Saglabājiet siltumu ilgāk, pateicoties mūsu termiskajiem aksesuāriem. Katram temperatūras diapazonam paredzēts savs apģērbs...

Atrodoties ūdenī, mēs zaudējam vairāk nekā pusi no mūsu ķermeņa siltuma caur mūsu ekstremitātēm (pēdas, rokas, galva).

Tāpēc esam apkopojuši ieteicamos papildu piederumus: - ūdenī >17°C => neoprēna īsie zābaciņi;

- ūdenī no 12 līdz 17 °C: augstie zābaciņi (zābaki) un cimdi.

- ūdenī no 7 līdz 12 °C: augstie zābaciņi (zābaki), cimdi, kapuce un krekls ar kapuci...

Pilnu mūsu neoprēna aksesuāru klāstu skatiet “Decathlon” tīmekļa vietnē

Dažādiem ūdenssporta veidiem piemēroti hidrotērpi

Mūsu hidrotērpi ir izstrādāti tā, lai tie atbilstu pat visprasīgāko sērfotāju vajadzībām. Mūsu dizaina izvēles padara tos piemērotus arī ar citiem ūdenssporta veidiem, piemēram, kaitsērfingam, vindsērfingam, veikbordam, ūdensslēpošanai, bradāšanai pa jūru vai supošanai.

Atslēgu kabatiņa

Priekšējā panelī zem rāvējslēdzēja ir iestrādāta kabatiņa atslēgām.

Vai jūsu hidrotērpā ir izveidojies caurums vai plīsums? Neizmetiet to.

Mūsu remonta piederumus varat atrast šeit: https://www.decathlon.co.uk/p/scd-neoprene-repair-kit-with-3-and-5-mm-patches/_/R-p-301623

Skatiet arī mūsu remonta padomus: https://support.decathlon.fr/combinaison-de-surf-decathlon-sav

Kas ir “Olaian” zīmols?

“Olaian”, “Decathlon” sērfošanas zīmols

“Olaian” ir “Decathlon” sērfošanas preču zīmols. Tā galvenā mītne atrodas Hendajā, Francijas dienvidrietumos. Mūsu birojos, kas atrodas pašā piekrastē, mēs varam izstrādāt hidrotērpu un tajā pašā dienā to izmēģināt reālos sērfošanas apstākļos.

sastāvs

sastāvs

Putas : 100.0% Gumija; Pamatmateriāls: 16.0% Elastāns, 84.0% Poliamīds

Padomi uzglabāšanai un apkopei

DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 95 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 95 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Uzglabāt sausā, labi vēdināmā vietā. Sargāt no karstuma avotiem. Lai pagarinātu hidrotērpa kalpošanas laiku, neatstājiet to žāvēties ārā, tiešā saules gaismā. Nav ieteicams mazgāt veļasmašīnā.

Lietošanas ierobežojumi

Paredzēts ūdenim no 20 līdz 25 °C. Sesijas ilgums līdz 3 h.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Izstrādājušas un testējušas mūsu dizaina izstrādes grupas Hendajā, Francijā. Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo kvalitāti un izturību, šī produkta izgatavošanā ir izmantoti laboratoriski testēti materiāli.

Garantija

2 Gadi

Videoklipi