Filtri 0
Filtri 0
QUECHUA Kods. 8503969 2470785

Īpaši viegla mugursoma “Fast Hiking 900”, 14+5L, FH900

50,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: ZILA
  • ZILA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Ātrs pārgājiens, pateicoties tās īpaši vieglajam audumam un pielāgojamam tilpumam no 14 līdz 19 litriem. Tās vestes veida forma sniedz jums optimālu atbalstu.

PRIEKŠROCĪBAS

Ietilpība

Ar šo "Kanjona" kabatu, mugursomas svars ātri vien var palielināties no 14-19 L.

Ērta atvēršana/aizvēršana

Dubults "Kanjona" stila stiprinājums augšpusē un sānā lielākai precizitātei.

Viegls

Īpaši viegla - 350 gramu. (ieskaitot ūdens kabatu).

Nēsāšanas komforts

Tās vestes veida forma nodrošina precīzu regulēšanu un nepārspējamu komfortu.

Kabatas

Komplektācijā iekļauts 2 l ūdens maiss.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Mugursomas tehniskie testi

Mēs veicam laboratorijas testus, lai pārbaudītu komponentus: audumu, sprādzes, siksnas, putas, rāvējslēdzējus u.c. Piemēram, auduma testus: izturība pret berzi un plīšanu, krāsu noturība UV staru iedarbībā, pretestība pret mazgāšanu, ūdensnecaurlaidība u.c. Pēc tam testu veic izstrādājumam, imitējot vairāku gadu ilgu iedarbību uz mugursomu, lai pārbaudītu konstrukcijas izturību: mugursomu nosver, pēc tam to uzvelk manekenam, kurš atdarina ātras soļošanas kustības, atkārtojot tūkstošiem ciklu.

Kā mēra somas tilpumu?

Katras mugursomas tilpumu mēra, izmantojot standarta metodi, — mēs piepildām galveno nodalījumu un visas kabatas ar mazām bumbiņām. Tad mēs šīs bumbiņas ieberam tvertnē ar tilpuma atzīmēm un noskaidrojam attiecīgo tilpumu litros.

Mugursomas pielāgošana

1. Atlaidiet visas siksnas (plecu siksnas, gurnu jostu, slodzes regulēšanas siksnas). 2. Uzvelciet mugursomu.

3. Tā kā šīs somas tilpums ir mazs, aplieciet ap vidukļi jostu un pievelciet to. 4. Savelciet plecu lences.

5. Ja nepieciešams, pielāgojiet slodzes regulēšanas siksnas.

Produktu dizains: mūsu pieredze

Quechua globālais dizaina centrs atrodas Pasī Monblāna pakājē Augšsavojā.

Šajā vietā satiekas mūsu speciālisti (dizaina un produktu izstrādes speciālisti, inženieri u.c.) un sporta veidu brīvā dabā entuziasti.

Lieliska kalnu pārgājienu produktu izstrādes komanda, kas dalās ar jums savā pieredzē.

Kā kopt un mazgāt mugursomu?

Mugursomu ir ieteicams mazgāt ar rokām. Izmantojiet remdenu ziepjūdeni un, ieteicams, arī suku, pievēršot uzmanību vietām (plecu siksnas, josta, vidukļa siksna), kas saskaras ar ķermeņa apgabaliem, kur izdalās sviedri. Tas ir labākais veids, kā saglabāt auduma īpašības, it īpaši ūdensnecaurlaidību.Pēc tam izskalojiet to remdenā ūdenī, ļaujiet tai izžūt sausā vietā, nepakļaujot tiešu saules staru (radiatora) iedarbībai. Uzglabājiet sausā vietā.

Jūsu mugursomas izmēri

14 l formāta augstums: 50 cm

19 l formāta augstums: 65 cm

Mugursomas platums: 32 cm

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 15.0% Poliuretāns, 85.0% Poliesteris; Aizmugurējais materiāls: 100.0% Poliesteris; Oderējums: 11.0% Poliuretāns, 89.0% Poliesteris; Putas : 100.0% Polietilēns

Padomi uzglabāšanai un apkopei

DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 95 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 95 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Uzglabājiet mugursomu sausā vietā.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Visus mūsu modeļus ir testējuši lietotāji, kas pārstāv mūsu mērķa tirgu, apstākļos, kas atbilst tādiem pašiem apstākļiem, kuros tos lietojat jūs. Mēs uzskatām, ka testēšana reālos apstākļos ir vienīgais veids, kā plānot un uzlabot visu mūsu Quechua produktu tehnisko atbilstību un dizainu.

Garantija

2 Gadi

Videoklipi