Filtri 0
Filtri 0
SOLOGNAC Kods. 8511539 2452317

Izturīga, ūdensnecaurlaidīga medību jaka “Supertrack 900”, neona oranža

190,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: ORANŽA
  • ORANŽA
Size guide My size is :
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Paredzēta izsekotājiem lielu dzīvnieku dzinējmedībās slapjā laikā.

PRIEKŠROCĪBAS

Viegls

Jūs aizmirsīsiet par savu jaku, jo tā sver tikai 1310 grams (L izmērs).

Kustības brīvība

Paplašinoši ielaidumi ļauj brīvi kustēties.

Redzamība

Augstas redzamības sertificēts IAL produkts (skatīt instrukcijas).

Ērta ūdens uzņemšana

Nodalījums paredzēts, lai tajā uzglabātu vienlitrīgu hidratācijas iepakojumu.

Ūdensnecaurlaidīgs

Auduma membrāna aizsargās jūs no 12 cm negaisa lietusgāzes 2 stundas.

Kabatas

2 kabatas apakšdaļā, 2 krūšu kabatas, 1 GPS, medījuma kabata, 3 iekškabatas.

Aizsardzība pret savvaļas augiem

Gludās sastāvdaļas un pastiprinājumi saskarei ar kazenājiem un ērkšķiem.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

IAL redzamība.

Sertificēta IAL krāsa.Izstrādājumu paredzēts vilkt virs pārējā apģērba, un to nevajadzētu aizklāt ar ko citu, piemēram, jaku vai somu.Apstākļos, kur nav dabiskās gaismas, aizsardzība nav garantēta.Šis IAL produkts paredzēts neprofesionālam lietojumam. Valkājot šos izstrādājumus, tik un tā medībās jāievēro pašreizējais drošības kodekss (skatīt instrukcijas).

Apģērba ūdensnecaurlaidības īpašības.

Pārbaudēs “Supertrack 900” jaka 2 stundas izturēja 60 litrus ūdens/m²/h.Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet www.solognac.co.uk mājaslapu.Visas vīles un rāvējslēdzēji ir ūdensnecaurlaidīgi.

Ūdensnecaurlaidīgās īpašības.

Ar ūdensnecaurlaidības rādītāju 2000 mm “Supertrack ” jaka lieliski pasargā no lietus.Mēs mērām auduma izturību pret ūdensstabu, kuru nosakām milimetros (atbilstoši ISO 811 standartam).Jo augstāku ūdens spiedienu materiāls iztur, jo tas ir ūdensnecaurlaidīgāks.Ūdensnecaurlaidības vērtējums 2000 mm nozīmē, ka audums izturēs spiedienu no 2000 mm ūdens (pielīdzināms divas stundas ilgām lietusgāzēm).

Materiāla elpojamība.

“Supertrack” parkas tipa jaka ir elpojoša un ar gaisa ventilāciju sānos, tās RET vērtība ir 15.Lai noskaidrotu, vai audums ir elpojošs, mēs pārbaudām tā tvaika caurlaides pretestību (RET) (saskaņā ar ISO 11092 standartu).Jo zemāka RET vērtība, jo vairāk ķermeņa radīto ūdens tvaiku audums novirza prom no ķermeņa un auduma elpojamība ir labāka.Piemēram:RET < 9 = īpaši elpojošs audums / 920 = neelpojošs vai gandrīz neelpojošs audums.

Apģērba elpojamība.

Papildinot elpojošos materiālus, “Solognac” šim modelim izstrādāja arī citus tehniskus risinājumus (rāvējslēdzējus, gaisa ventilācijas atveres, tīkliņauduma oderi utt.), lai uzlabotu šīs jakas kopējo ventilāciju.

Nodalījums hidratācijas iepakojumam.

Medījuma kabatā ir nodalījums, lai tajā uzglabātu vienlitrīgu hidratācijas iepakojumu.Caur atveri oderē caurulīti var ievilkt jakas iekšpusē, pipeti var ievietot elastīgā cilpā katrā pusē, lai jūs varētu padzerties medību laikā.Hidratācijas iepakojums tiek pārdots atsevišķi.

Kakla aizsardzība.

Noņemams pārloks, izvietots apkaklē, pasargās kaklu, kad ejat atmuguriski caur blīvu augāju.

Kabata GPS ierīcei.

Krūšu kabata kreisajā pusē ir izstrādāta ar divām atverēm, kas ļauj jums izvilkt GPS antenu labākai uztverei.

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 100.0% Poliesteris; Oderējums: 100.0% Poliesteris; Pamata oderējums: 16.0% Elastāns, 84.0% Poliesteris; Ārējais materiāls: 7.0% Elastāns, 93.0% Poliesteris; Sekundārais oderējums: 100.0% Poliamīds; Balsts: 89.5% Poliamīds, 10.5% Aramīds

Padomi uzglabāšanai un apkopei

JEBKāDA VEIDA GLUDINāšANA JEBKāDA VEIDA GLUDINāšANA
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Uzglabāt sausā vietā, prom no gaismas:pārāk ilga pakļaušana dienasgaismai var stipri ietekmēt preces fluorescējošā materiāla iedarbību.Sargāt no uguns.

Lietošanas ierobežojumi

Šis IAL produkts paredzēts neprofesionālam lietojumam.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Šis produkts atbilst NF S74-567:2014 standartam.

Garantija

2 Gadi

Apstiprinājis:

Eiropas pilnvarotā iestāde:IFTH Nr. 0072.

Videoklipi