Filtri 0
Filtri 0
EVADICT Kods. 8604261 4146140

Sieviešu taku skriešanas Softshell džersijs, pelēks

30,00 €
25,00 €
-16%
Ar nodokļiem
Krāsa: PELĒKA
  • PELĒKA
Size guide My size is :
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Izolējošs garo piedurkņu silts taku skriešanas džersijs aukstam laikam (ideāli piemērots temperatūrai no -5 līdz +15°C) visās distancēs (treniņā vai sacīkstēs)

PRIEKŠROCĪBAS

Ūdeni atgrūdošs

Šīs jakas materiāls pasargā jūs no viegla lietus.

Viegls

Siltums 0 grādos, viegls: M izmērs sver 224 g.

Siltums

Inovatīvs alumīnija komponents, kas saglabā siltumu un pasargā no vēja.

Aizsardzība pret vēju

Aizsargā jutīgās vietas (plecus, krūtis, vidukli) no vēja.

Kabatas

Aiztaisāma krūšu kabata, pārlokāma aizmugurējā kabata (cepurei vai cimdiem).

Ventilācija

3 tīkla ielaidumu zonas un centrālais rāvējslēdzējs ļauj kontrolēt vēdināšanu.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Saglabājiet siltumu, dodoties skriet pa takām aukstā laikā.

Mūsu vēja necaurlaidīgais materiāls ir īpaši izkārtots vidusdaļā, uz krūtīm un pleciem, jo sacensību laikā šīs zonas ir visnepasargātākās. Jums nav jāraizējas par caurvēju, tādēļ varēsit pievērsties skriešanas solim, ainavai un savām sajūtām.

Ideāli piemērota taku skrējieniem ziemā, kad temperatūra ir no -5 līdz +15 grādiem, zem jakas pavelkot otru kārtu (bez vīlēm, ar garajām rokām)!

Siltumu pilnībā nodrošinās zem jakas pavilkts garo piedurkņu T-krekls.

“Evadict” taku skriešanas produktu vadītājs Sirijs sniedz savus padomus par siltā topa valkāšanu: "daži mēdz vilkt pārāk daudz drēbju kārtu, baidoties nosalt, tādēļ skrējiens pa takām ātri vien kļūst nepatīkams, jo viņi pārāk sakarst. Uzvelkot softshell topu uz drēbju pamatkārtas, jums visu laiku būs optimāls komforts un pareizā temperatūra."

Ventilācija? Jūs to kontrolējat.

Ar garo divvirzienu centrālo rāvējslēdzēju jūs varat viegli regulēt gaisa apriti. Jums jāpasargā kakls no aukstuma un vienlaikus jānodrošina ventilācija? Atveriet rāvējslēdzēja apakšdaļu, aizveriet augšdaļu un skrieniet kalnup. Vēdināšanas zonas pie padusēm, rokām un uz muguras ļauj novirzīt sviedrus un visa taku skrējiena laikā saglabāt sausumu.

Uzmanieties no liekiem atvērumiem, lai neļautu piekļūt aukstumam.

Atvērums uz jakas kreisās piedurknes ļauj apskatīt pulksteni, neatlokot piedurkni aukstajā laikā.

Pārlokāma kabata, lai topu varētu ērti ielikt somā.

Topam ir divas galvenās kabatas. Pirmā atrodas uz krūtīm un ir domāta viegliem priekšmetiem. Otra ir lielāka un tajā varat ielikt cepuri un cimdus. Jūs varat ielikt savu topu lielajā kabatā, lai tā neaizņemtu pārāk daudz vietas jūsu somā.

Kā pasargāt sevi un saglabāt sausumu ar 3 kārtu paņēmienu? Siltais taku skriešanas tops = 2. kārta

Ir svarīgi pielāgot un izvēlēties dažādas drēbju kārtas atbilstoši aktivitātes intensitātei, reljefam (kalnup, līdzens, lejā no kalna) un/vai laika apstākļiem. Tādējādi jūs nesamirksit.

Pielāgojiet drēbju kārtas aktivitātes laikā un izmantojiet atbilstošu kārtu sistēmu.

1. kārta. Elpojoša (novirza sviedrus no ādas uz citām kārtām)

2. kārta Izolējoša (pasargā no aukstuma un saglabā siltumu)

3. kārta Aizsargājoša (vējš/lietus)

Kā izvēlēties pareizo izmēru?

Šim topam ir pieguļošs fasons, tādēļ jums būs gan silti, gan brīvas kustības.

Vai vēlaties trenēties brīvāk pieguļošās drēbēs? Izvēlieties par vienu izmēru lielāku. Savelkamā aukla nodrošina atbalstu un aizsardzību pret vēju.

Izturīgi produkti atbildīgākam patēriņam.

Visi mūsu taku skriešanas produkti ir izveidoti pēc ekodizaina principa. Mēs vienmēr iedrošinām izmantot videi draudzīgus materiālus, kas produktus padara izturīgākus un noturīgākus pret nodilumu un saplīšanu.

Ir aktivizēta ekrāna nolasītāja saderība.

Vērtējums, lai salīdzinātu izstrādājumu ietekmi uz vidi

Izstrādājuma ietekme uz vidi tiek aprēķināta visā tā dzīves ciklā, izmantojot dažādus rādītājus. Kopējais rādītājs no A līdz E tiek aprēķināts, lai varētu vieglāk noteikt videi draudzīgākus produktus, salīdzinot viena veida produktus (T-kreklus, bikses, mugursomas, utt.).

Decathlon ir apņēmies vizuāli norādīt vides informāciju. Tīmekļa vietne: sustainability.decathlon.com

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 22.0% Poliuretāns, 78.0% Poliesteris; Balsts: 20.0% Elastāns, 80.0% Poliamīds; Kabata: 100.0% Poliesteris

Padomi uzglabāšanai un apkopei

JEBKāDA VEIDA GLUDINāšANA JEBKāDA VEIDA GLUDINāšANA
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Glabājiet uz pakaramā vai salocītu tīrā un sausā vietā. Nemazgāt izgrieztu uz kreiso pusi.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Šis garo piedurkņu džersijs ir testēts un ieguvis visu gan iesācēju, gan pieredzējušu taku skrējēju apstiprinājumu, tādēļ būs piemērotas jūsu taku skrējieniem. Sportisti ir gandrīz vienisprātis: tas sniedz vēl nebijušu komfortu un siltuma saglabāšanas spēju. Tas ir izturīgs pret berzēšanos un novirza sviedrus, lai jūsu skrējieni pa takām būtu izcili komfortabli.

Garantija

2 Gadi