Filtri 0
Filtri 0
TRIBAN Kods. 8502442 2499850

Riteņbraukšanas lietus jaka “Gravel”, vīnsarkana

80,00 €
65,00 €
-18%
Ar nodokļiem
Krāsa: BORDO
  • BORDO
Size guide My size is :
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Mūsu līdzautoru kopiena izstrādāja šo jaku Gravel tiem tūrisma vai ceļojošajiem riteņbraucējiem, kuri brauc visos laikapstākļiem.

PRIEKŠROCĪBAS

Kompakta konstrukcija

Jaku var ielocīt tās kabatā un uzglabāt ceļojuma somā.

Kustības brīvība

Jaka nodrošina labu kustību brīvību.

Ūdensnecaurlaidīgs

15 000 mm membrāna aizsargā no spēcīga lietus.

Elpojamība

Audums, kas novirza sviedrus (RET <6).

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Kopienas izstrādāta

Mēs palūdzām garo distanču riteņbraucēju kopienu piedalīties šīs jakas izstrādē, izmantojot tīmekļa vietni Decathlon Cocreation, un palīdzēt mums veikt vislabāko tās īpašību izvēli (dizaina, krāsas, piegriezuma, aproču formas un citu). Viņu sniegtā informācija palīdzēja mums pieņemt lēmumus, pamatojoties uz daudzu riteņbraucēju pieredzi.

Kompakts dizains

Kopiena vēlējās, lai mēs izstrādātu ūdensnecaurlaidīgu riteņbraukšanas jaku, ko var salocīt tā, lai to varētu izmantot vienu vai vairāku dienu ilgos ceļojumos, un tai būtu ērts piegriezums.

Kad jaka ir ielocīta savā ūdensnecaurlaidīgajā kabatā (viens no punktiem, ko vēlējās kopiena), to var viegli ievietot ceļojuma vai citā mazā somā, kur tā ir pasargāta pat tad, kad ūdens iekļūst somā.

Piegriezums

Šīs jakas piegriezums un dizains ļauj to izmantot atpūtas brīžos, ēdienreižu pauzēs, naktsmītnēs un tūrisma objektu apmeklējumos visa ceļojuma laikā.

Kopienas biedriem bija tiešam svarīgi, lai būtu piemērots apģērbs arī tad, kad kad viņi nav uz sēdekļa.

Kapuce

Bija iespējamas divas opcijas:

- virs ķiveres;

- zem tās.Mēs izvēlējāmies to, kurā kapuce ir zem ķiveres un pielāgota jūsu galvas formai, lai nodrošinātu vislabāko aizsardzību pret lietu, saglabātu vairāk siltuma kakla zonā un, pats galvenais, ļautu jums pagriezt galvu, lai pārbaudītu, kāda ir satiksme aiz jums.

Tādā veidā kapuce paliek uz galvas arī tad, kad braucat lielā vējā.

Mūsu dizaina elementi

Galvenā problēma ar lietus jakām ir sviedru novirzīšana fiziskās slodzes laikā. Lai samazinātu svīšanu, šai jakai esam izveidojuši tikai vienu aizmugurējo kabatu ar atvērumu sānos. Kādēļ?

- Lai samazinātu materiāla slāņu skaitu muguras lejasdaļā.

- Lai izvairītos no papildu slāņiem virs citām drēbēm, piemēram, virsbiksēm, biksēm, apakšapģērba un pat džersija.

- Lai jaku varētu vieglāk ielocīt tās ūdensnecaurlaidīgajā kabatā.

Auduma elpojamība (RET)

Lai noskaidrotu, vai audums ir elpojošs, mēs pārbaudām tā pretestību pret iztvaikošanu jeb RET (standarts ISO 11092). Jo zemāka ir pretestība, jo vairāk ķermeņa radītā ūdens tvaika izkļūst caur to un līdz ar to auduma elpojamība ir augstāka.

• RET < 6: īpaši elpojošs, piemērots visintensīvākajai fiziskai aktivitātei

• RET 6‒12: ļoti laba elpojamība ‒ piemērots mēreniem treniņiem.

• RET 12–20: samērā elpojošs, fiz. aktivitātei nepietiekams.

• RET >20: zema elpojamība, fiz. aktivitātei neder.

Ūdensizturīgs audums

Auduma izturība pret ūdens spiedienu tiek izteikta kā ūdens staba augstums milimetros (tests tiek veikts saskaņā ar standartu ISO 811). Jo augstāks spiediens, jo augstāka auduma ūdensnecaurlaidība.

Jakas 900 ūdensizturības rādītāji ir šādi: 15 000 mm pirms mazgāšanas, 10 000 mm pēc 10 mazgāšanas reizēm.

Jakas ūdensnecaurlaidība

Izstrādājuma ūdensnecaurlaidībai ir svarīgs ne tikai audums, tā dizains arī ir būtisks. RC900 šuves ir hermētiskas, kā arī mēs esam izvēlējušies ūdensnecaurlaidīgu rāvējslēdzēju YKK un vētrai paredzētus atlokus.

Membrāna vai pārklājums?

Jakai RC900 ir trīs slāņu audums ar membrānu.Membrāna ir ļoti plāns plastmasas (poliuretāna) slānis ar mikroperforējumu, kas nodrošina apģērba ūdensizturību un elpojamību. Audums ar membrānu ir maigs, vieglāks, izturīgāks un elpojošāks nekā audums ar pārklājumu.

Šis pārklājums tiek uzklāts audumam jakas iekšpusē, tā nodrošinot jakas ūdens izturību. Šāds risinājums nav tik dārgs kā membrāna un tam ir nepieciešama aizsargājoša odere.


sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 100.0% Poliesteris; Membrāna: 100.0% Poliuretāns; Laterāls audums: 100.0% Poliesteris; Plauksta: 100.0% Poliesteris; Kapuces audums: 18.0% Elastāns, 82.0% Poliesteris

Padomi uzglabāšanai un apkopei

PROFESIONALIAI VALOMA SAUSUOJU BūDU, NAUDOJANT TETRACHLORETILENą IR VISUS TIRPIKLIUS, IšVARDYTUS PRIEšAIS F SIMBOLį. - ĮPRASTAS GYDYMAS. PROFESIONALIAI VALOMA SAUSUOJU BūDU, NAUDOJANT TETRACHLORETILENą IR VISUS TIRPIKLIUS, IšVARDYTUS PRIEšAIS F SIMBOLį. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Uzglabāt sausā vietā, uz stūres.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Pārbaudes veiktas laboratorijā (lietusgāžu izturība) un daudzu stundu ilgos izbraucienos ārpus telpām prasīgos laikapstākļos (lietus un aukstums).

Garantija

2 Gadi

Videoklipi