Filtri 0
Filtri 0
QUECHUA Kods. 8502157 2487061

Pārgājienu mugursoma “Arpenaz NH100”, 10 l

4,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: PURPURA
  • ZILA
  • PURPURA
  • MELNA
  • ZAĻA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Mūsu pārgājienu produktu speciālisti ir izstrādājuši 10 l pārgājienu mugursomu NH Arpenaz 50 retiem pārgājieniem pa līdzenumiem, mežiem vai piekrastēm.

PRIEKŠROCĪBAS

Ietilpība

Tilpums: 10 litri | Svars: 145 g | Izmēri: 39 x 21 x 12 cm.

Ērta lietošana

Viegli aizsniedzama ārējā kabata, kad soma pastaigu laikā tiek novietota guļus

Pretestība pret berzi

Izturīgi, nodilumizturīgi materiāli un detaļas | 10 gadu garantija

Nēsāšanas komforts

Polsterēta aizmugure un lences | Īkšķu cilpas

Kabatas

1 galvenais nodalījums ar abpusēju rāvējslēdzēju | 1 dziļš ārējais nodalījums

Ventilācija

Parasta aizmugure | Bez ventilācijas sistēmas

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Kā mēra tilpumu?

Katras mugursomas ietilpību nosaka, izmantojot standarta metodi: mēs piepildām galveno nodalījumu un visas kabatas ar mazām bumbiņām. Tad mēs šīs bumbiņas izberam konteinerā ar mērskalu, kas dod līdzvērtīgu tilpumu litros.

Mugursomas pielāgošana

1. Atlaidiet visas siksnas (siksnas, jostu, slodzes regulēšanas siksnas).

2. Uzceliet somu atkal plecos.

3. Pievelciet plecu siksnas.

4. Ja nepieciešams, pielāgojiet slodzes regulēšanas siksnas.

Kā sapakot mugursomu?

Ievietojiet smagus priekšmetus apakšā. Starp šiem piederumiem ievietojiet apģērba gabalus. Iepakojiet ūdensnecaurlaidīgo un/vai flīsa jaku, lai tās būtu ērti aizsniedzamas. Mazus ikdienā lietojamus priekšmetus (saules aizsargkrēmu, karti, brilles utt.) lieciet kabatās.

Hidroizolācija

Somas materiāls atgrūž ūdeni, lai uz laiku varētu turpināt pastaigu/pārgājienu nelielā lietū. Uzmanību! Šī soma nav ūdensnecaurlaidīga un tai nav lietus pārsega.

Ja vēlaties turpināt pastaigu/pārgājienu lietū un pasargāt savas mantas, iesakām lietot šo izstrādājumu: Lietus pārsegs 10–20 l, kuru var apskatīt mūsu mājas lapā, preces kods: 8772113.

Pārbaudīti optimālai izturībai

Mēs veicam vairākus laboratorijas testus, lai pārbaudītu somas materiālus: audumu, sprādzes, lences, polsterējumu, rāvējslēdzējus. Piemēram, mēs pārbaudām materiāla izturību pret nodilšanu un plīšanu, krāsu noturību pēc saskares ar UV stariem un pēc mazgāšanas, kā arī ūdensnecaurlaidību. Mēs veicam arī testus, kuros pārbaudām konstrukcijas izturību, izmantojot manekenu, kas simulē pārgājienā veiktās kustības un atdarina somas nodilšanu un plīšanu vairāku gadu laikā.

Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs!

Uzklausot jūsu atsauksmes, mēs esam uzlabojuši 10 litru mugursomas “NH100” dizainu un koncepciju.

Jaunā modeļa galvenajā nodalījumā mēs iestrādājām divus rāvējslēdzējus, kā arī padarījām dziļāku ārējo kabatu. Mērķis ir novērst piederumu nozaudēšanu, atverot somu.

Un protams — cena netiks paaugstināta!

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 100.0% Poliesteris; Oderējums: 100.0% Poliesteris; Siksnu audums: 100.0% Polipropilēns; Pārklājums: 100.0% Poliuretāns

Padomi uzglabāšanai un apkopei

DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 95 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 95 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Glabāt mugursomu sausā vietā.

Lietošanas ierobežojumi

Uzmanību! Nodalījumi nav ūdensnecaurlaidīgi. Pārklājs nav iekļauts.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Mūsu dizaina speciālistu komanda izdomā, izstrādā un rada Quechua izstrādājumus Francijā, Monblāna pakājē. Mēs tos pārbaudām praksē kopā ar citiem tūristiem, lai pārliecinātos, ka tie ir ērti un izturīgi. Šo mugursomu ir pārbaudījuši un uzlabojuši pārgājienu entuziasti dažādos klimata apstākļos un vidēs.

Garantija

10 Gadi

Apstiprinājis:

Šī soma tika izstrādāta, uzklausot daudzu klientu atsauksmes, kā arī pārgājienu cienītāju komentārus. To pārbaudīja un apstiprināja aptuveni 100 pārgājienu entuziastu grupa, dodoties pārgājienos Augšsavojas reģionā. Lai izpildītu jūsu prasības, Quechua izstrādājumi ir pārbaudīti lauku vidē. Mūsu darbinieki un testētāju grupas (kuras veido partneri, pārstāvji un pircēji) testē produktus visā to izstrādes gaitā, līdz tie nonāk tirgū.