Filtri 0
Filtri 0
QUECHUA Kods. 8844387 5045644

Pārgājienu mugursoma “Arpenaz NH100”, 20 l, sarkana

13,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: PURPURA
  • BRŪNA
  • MELNA / PELĒKA
  • PELĒKA
  • ZILA / TIRKĪZA
  • PURPURA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Mūsu pārgājienu produktu speciālisti ir izstrādājuši 20 l pārgājienu mugursomu NH Arpenaz 100 retiem pārgājieniem pa līdzenumiem, mežiem vai piekrastēm.

PRIEKŠROCĪBAS

Ietilpība

Tilpums: 20 litri | Svars: 470 g | Izmēri: 47 x 25 x 14 cm

Ērta lietošana

Viegli aizsniedzama ārējā kabata, kad soma pastaigu laikā tiek novietota guļus

Pretestība pret berzi

Izturīgi, nodilumizturīgi materiāli un detaļas | 10 gadu garantija

Nēsāšanas komforts

Putu muguras daļa — 2 polsteri | Putu lences | 2 cilpas īkšķiem | Krūšu josta

Kabatas

1 nodal. | 5 kab.: 2 ar rāvējsl., 2 pudeļu turētāji, 1 starpsiena (15” dators).

Stabilitāte

Savilkšanas siksnas sānos efektīvai slodzes sadalīšanai.

Ventilācija

2 vertikāli ieliktņi vienkāršai muguras ventilācijai.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Kā mēra tilpumu?

Katras mugursomas ietilpību nosaka, izmantojot standarta metodi: mēs piepildām galveno nodalījumu un visas kabatas ar mazām bumbiņām. Tad mēs šīs bumbiņas izberam konteinerā ar mērskalu, kas dod līdzvērtīgu tilpumu litros.

Mugursomas pielāgošana

- Palaidiet brīvāk visas siksnas (plecu siksnas, jostu, slodzes regulēšanas siksnas).

- Uzceliet somu plecos.

- Pievelciet plecu siksnas.

- Ja nepieciešams, pielāgojiet slodzes regulēšanas siksnas.

Kā sapakot mugursomu?

- Ievietojiet smagus priekšmetus apakšā. Starp šiem piederumiem iepakojiet apģērbu;

Iepakojiet ūdensnecaurlaidīgo un/vai flīsa jaku, lai tā būtu ērti aizsniedzama;- Mazus ikdienā lietojamus priekšmetus (saules aizsargkrēmu, karti, brilles utt.) lieciet kabatās;

- Ūdens pudeli ievietojiet tam paredzētajā nodalījumā gar muguru, bet šim nolūkam ir paredzētas ārējās pudeles kabatas.

Hermētiskums

Somas materiāls atgrūž ūdeni, lai uz laiku varētu turpināt pastaigu/pārgājienu nelielā lietū. Uzmanību! Šī soma nav ūdensnecaurlaidīga un tai nav lietus pārsega.

Ja vēlaties turpināt pastaigu/pārgājienu lietū un pasargāt savas mantas, iesakām lietot šo izstrādājumu: Lietus pārsegs 10–20 l, kuru var apskatīt mūsu mājas lapā, preces kods: 8772113.

Pārbaudīti optimālai izturībai

Mēs veicam vairākus laboratorijas testus, lai pārbaudītu somas materiālus: audumu, sprādzes, lences, polsterējumu, rāvējslēdzējus. Piemēram, mēs pārbaudām materiāla izturību pret nodilšanu un plīšanu, krāsu noturību pēc saskares ar UV stariem un pēc mazgāšanas, kā arī ūdensnecaurlaidību. Mēs veicam arī testus, kuros pārbaudām konstrukcijas izturību, izmantojot manekenu, kas simulē pārgājienā veiktās kustības un atdarina somas nodilšanu un plīšanu vairāku gadu laikā.

Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs!

Pateicoties visām jūsu atsauksmēm, mēs esam uzlabojuši “NH100” 20 litru mugursomas konstrukciju.

Šim jaunajam modelim ir uzlabots galvenais rāvējslēdzējs vieglākai atvēršanai. Mēs arī pievienojām galvenajai kabatai nodalījumu un kabatu ar rāvējslēdzēju.

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 100.0% Poliesteris; Oderējums: 100.0% Poliesteris; Siksnu audums: 100.0% Polipropilēns; Pārklājums: 100.0% Poliuretāns

Padomi uzglabāšanai un apkopei

DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 95 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 95 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Glabāt mugursomu sausā vietā.

Lietošanas ierobežojumi

Nodalījumi nav ūdensnecaurlaidīgi. Pārklājs nav iekļauts.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Mūsu dizaina komanda izdomā, rada un projektē "Quechua" produktus Monblāna pakājē, Francijā. Mēs tos pārbaudām praksē kopā ar citiem tūristiem, lai pārliecinātos, ka tie ir ērti un izturīgi. Šo mugursomu ir pārbaudījuši un uzlabojuši pārgājienu entuziasti dažādos klimata apstākļos un vidēs.

Garantija

10 Gadi

Apstiprinājis:

Šī soma tika izstrādāta, uzklausot daudzu klientu atsauksmes, kā arī pārgājienu cienītāju komentārus. To pārbaudīja un apstiprināja aptuveni 100 pārgājienu entuziastu grupa, dodoties pārgājienos Augšsavojas reģionā. Lai izpildītu jūsu prasības, Quechua izstrādājumi ir pārbaudīti lauku vidē. Mūsu darbinieki un testētāju grupa (ko veido partneri, pārstāvji un pircēji) testē produktus visā to izstrādes gaitā, līdz tie nonāk tirgū.

Videoklipi