Filtri 0
Filtri 0
SUBEA Kods. 8771629 4681779

Pieaugušo niršanas maska “Easybreath 900”, melna

45,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: PELĒKA / MELNA
  • ZAĻA / SMILŠKRĀSA
  • TIRKĪZA / MELNA
  • PELĒKA / MELNA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Pieaugušo niršanas maska “Easybreath 900” ļauj jums izlīdzināt spiedienu ausīs, tādējādi ļaujot izpētīt zemūdens pasauli dažus metrus zem ūdens.

PRIEKŠROCĪBAS

Ērta lietošana

Pilna noseguma sejas maska ļauj dabiski elpot caur degunu un/vai muti.

Aizsardzība pret aizsvīšanu

Ekskluzīva gaisa cirkulācijas tehnoloģija novērš maskas aizsvīšanu

Redzamības zona

Panorāmas redzes lauks, 180° efekts.

Ūdensnecaurlaidīgs

“Dry Top” tehnoloģija ierobežo ūdens iekļūšanu caur akvalanga caurules augšu.

Izlīdzināšana

Mīksta deguna daļa, lai izlīdzinātu spiedienu ausīs un brīvi nirtu līdz 3 m

Instrukcijas


TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet savu masku un jo īpaši bērna masku:

- Satveriet elpošanas cauruli rokā un kustiniet to no kreisās puses uz labo. Lodei jāseko kustībai bez ierobežojumiem.

- Pārliecinieties, ka blīve ir uzstādīta, ir labā darba kārtībā un novietota pareizā pozīcijā.

- Pārliecinieties, ka visi vārsti ir vietā, tie nav deformēti un atrodas vienā līmenī ar balstu.

- Pārbaudiet maskas kopējo stāvokli un pārliecinieties, ka apmales konstrukcijā vai uz lēcas nav defektu.

- Nekad nelietojiet masku bez elpošanas caurules.

Kā rīkoties, ja mana maska aizsvīst?

Ja maskas acu zona aizsvīst, mēs iesakām atkārtoti izpildīt 4 iepriekš aprakstītās darbības, rūpīgi pārbaudīt maskas novietojumu uz sejas, kā arī pārliecināties, ka jūsu “Easybreath” maskas izmērs atbilst jūsu sejai. Ja problēma nav novērsta, nevalkājiet masku un sazinieties ar savu “Decathlon” veikalu.

Snorkelēšanas drošība

Snorkelēšana ir vienkārša un jautra nodarbošanās, kas piemērota visai ģimenei. Elpošana, izmantojot elpošanas cauruli ir fiziski grūtāka, nekā vienkārši peldēšana. Ja jūtaties noguris, jums trūkst gaisa vai reibst galva, noņemiet masku un dodieties ārā no ūdens.

Nelietojiet šo produktu, ja jums ir zināmas sirds un asinsvadu vai elpceļu saslimšanas (plaušu infekcija, angīna, astma, hipertensija, sirds slimība utt.). Šaubu gadījumā sazinieties ar savu ārstu.

Kādas “Easybreath” maskas ir pieejamas “Decathlon”?

“Easybreath”: maska, ar kuru var elpot caur degunu un muti; nodrošina plašu redzes lauku un pretaizsvīšanas sistēmu, izmantojot gaisa cirkulāciju. Pieejama bērniem un pieaugušajiem.“Easybreath +” (“540”): papildu akustiskais vārsts, kas nodrošina iespēju runāt skaļāk, turot galvu virs ūdens (maska nav jānoņem)“Easybreath 900”: mīksta deguna daļa, kas ļauj izlīdzināt spiedienu ausīs un nolaisties līdz pat 3 m dziļumā. Nepalieciet pie virsmas, droši dodieties dziļāk!

Kas ir pieaugušo niršanas maska “Easybreath 900”?

“Decathlon” maskai “Easybreath 900” ir tāda pati funkcionalitāte kā maskai “Easybreath 500” (pretaizsvīšanas apstrāde, panorāmisks redzes lauks, viegla uzvilkšana, “Dry Top” elpošanas caurule), taču galvenā atšķirība ir tā, ka šī snorkelēšanas maska nodrošina jaunu iespēju: piekļuve degunam. Mīkstā daļa ap degunu ļauj izlīdzināt spiedienu ausīs un ienirt, neriskējot savainot bungādiņas.

Pilna“Easybreath” koncepcijas funkcionalitāte ar niršanas iespēju.

Kāpēc šai “Easybreath” maskai ir mīksta deguna daļa?

Neraugoties uz maskas nelielo tilpumu, peldot zem ūdens un nodarbojoties ar brīvo niršanu (līdz 3 metru dziļumam), ap jums esošais spiediens palielinās. Tas rada diskomfortu ausīs. Vienkāršākais veids, kā to kompensēt, ir aizspiest degunu un viegli pūšot virzīt gaisu uz ausu zonu.

Spiediens var arī piespiest masku pie sejas. Lai mazinātu diskomfortu, vienkāršākais veids, kā mainīt maskas novietojumu, ir izelpot caur degunu vai muti.

Kā darbojas “Easybreath”?

Svaigais gaiss tiek novirzīts uz stiklu, pirms tas caur deguna vārstiem sasniedz degunu vai muti. Nepārtrauktā svaigā gaisa padeve samazina maskas aizsvīšanu.

Ar mitrumu un CO2 piesātinātais gaiss tiek izvadīts caur kanāliem, kas izvietoti maskas apmalē, un novada gaisu uz elpošanas cauruli. Tiek nodrošināta pastāvīga gaisa apmaiņa. Ieplūstošā un izplūstošā gaisa plūsmas ir nodalītas, lai novērstu izelpotā gaisa atkārtotu ieelpošanu un ļautu jums elpot svaigu gaisu.

Ocean Reef Group licence

Kā “Dry-top” sistēma novērš ūdens ieplūšanu caurulē?

Maskā izmantota “Dry-Top” tehnoloģija. Šī sistēma tika izstrādāta, lai neļautu ūdenim iekļūt elpošanas caurulē, ja ūdens virspusē ir nelieli viļņi, ieniršanas gadījumā vai ja lietotājs noliec galvu pārāk uz priekšu, lai novērotu jūras gultni. Elpošanas caurule ir aprīkota ar pludiņu, kas paceļas, lai aizvērtu atveri, kad caurule ir iegremdēta. Kad tas notiek, neaizmirstiet pacelt cauruli virs ūdens un pūst maskā, lai pārliecinātos, ka pludiņš nolaižas atpakaļ.

Kādēļ “Easybreath” maska nav radīta niršanai?

“Decathlon” snorkelēšanas maska (“Easybreath”) būs labākā izvēle, ja lietotājam galvenokārt nepieciešams augsts elpošanas komforts un plašs redzes lauks.

“Decathlon” piedāvātā “Easybreath” maska ir ideāli piemērota nirējiem, kas pamatā vēlas novērot zemūdens pasauli no ūdens virsmas un nodarboties ar brīvo niršanu nelielā dziļumā.

Kādu “Easybreath 900” maskas izmēru izvēlēties?

Pieaugušo “Easybreath 900” niršanas maska ir pieejama 2 izmēros un nodrošina 90 % sejas nosegumu.

Bērniem no 12 gadu vecuma un lietotājiem ar mazu seju būs piemērots S/M izmērs; lielākām sejām izvēlieties M/L izmēru.

Lai izvēlētos pareizo izmēru, esot veikalā, nostipriniet masku tā, lai tā cieši turētos pie sejas: starp maskas lejas daļu un jūsu zodu nedrīkst veidoties atstarpe.

Vai es varu valkāt “Easybreath 900” masku, ja man ir bārda?

Bārdas rugāji neļauj maskas apmalei cieši piekļauties valkātāja sejas ādai. Tādēļ valkātājiem ar bārdu nav iespējams garantēt šīs pilnā sejas noseguma maskas ciešu piegulumu. Lai garantētu ūdensnecaurlaidīgu piegulumu, vislabākais risinājums ir noskūties. Kā alternatīvu risinājumu iespējams izmantot arī biezu ziedi, piemēram, vazelīnu.

Vai es varu valkāt brilles kopā ar “Easybreath” masku?

Vairums briļļu rāmju neļaus maskas apvalkam izveidot ciešu piegulumu. Turklāt “Easybreath” maskas valkāšana kopā ar brillēm ir sarežģīta.


Kādi piesardzības pasākumi jāievēro, lietojot “Easybreath 900” masku?

Sargiet no smiltīm. Nepieļaujiet maskas “Easybreath 900” saskari ar smiltīm, jo tādējādi iespējams saskrāpēt maskas lēcu. Ja uz maskas nonākušas smiltis, nepielietojiet spēku, lai ievirzītu elpošanas cauruli vietā. Pirms savienot elpošanas cauruli ar masku, noskalojiet tos. Smiltis var arī aizsprostot elpošanas caurules vārstu. Rūpīgi izskalojiet elpošanas cauruli vai izmantojiet tās izmēram atbilstošu atslēgu, lai atbloķētu pludiņu un izskalotu elpošanas cauruli.

Vai bojājumu gadījumā “Easybreath 900” masku ir iespējams salabot?

Jā, jūs varat pagarināt savas “Decathlon” snorkelēšanas maskas kalpošanas laiku. Pēcpārdošanas pakalpojumi ir pieejami “Decathlon” veikala darbnīcā. Rezerves daļas (siksna, pārsegs, elpošanas caurule, vārsti) ir pieejamas tiešsaistē vai mūsu veikalā.

Siksna – 8316952, vārsts – 8363399, elpošanas caurule – 8577515, baltais pārsegs – 8520085.

Maskas izmēri izjauktā veidā

Augstums: 29 cm.

Platums: 18 cm.Biezums: 12 cm.

sastāvs

sastāvs

Elastīgā daļa: 100.0% Silikons; Lēca niršanai: 10.0% Stirola etilēna butadiēna stirola, 90.0% Polikarbonāts; Caurulīte niršanai: 100.0% Polikarbonāts; Rāmis slēpošanai: 100.0% Polipropilēns

Padomi uzglabāšanai un apkopei

Glabāšanas padomi

Uzglabāt sausā vietā, sargāt no gaismas.

Lietošanas ierobežojumi

Nav piemērota bērniem līdz 12 gadu vecumam, brīvajai niršanai vai intensīvai peldēšanai

TESTI UN GARANTIJA

Detaļu garantija

Šī produkta lietošanai nepieciešamo rezerves daļu pieejamība: 2 gadi.

Videoklipi