Filtri 0
Filtri 0
FORCLAZ Kods. 8501685 2490907

Trīsvietīga kupolveida trekinga telts “MT900”

340,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: PURPURA
  • PURPURA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Šī 3 sezonu brīvi stāvošā trekinga telts, kas izstrādāta Francijas Alpos, nodrošina labu dzīvošanas telpu 3 personām, nezaudējot tās vieglo svaru un kompaktumu.

PRIEKŠROCĪBAS

Ērta montāža/demontāža

Kupolveida konstr. (divk. Y). Atsevišķs tents un guļamtelpa. 1 atsev. miet.

Ērta pārvietošana

Kopsvars: 2,7 kg Kompakta un saspiežama soma: 9.2 l Izmēri: 39 x 16 x 15 cm

Ietilpība

Platums 1 personai: 60 cm Guļamz. augst.: 119 cm 2 durvis. 3 nojumes.6 kabatas.

Ūdensnecaurlaidīgs

Ūdens stabs (Schmerber): guļamt. > 2000 mm; guļamt. zemes pārkl. > 3000 mm.

Remonts

Iekšējā guļamtelpa, tents un mietiņi ir pieejami kā rezerves daļas

Aizsardzība pret vēju

Iztur vēju 65 km/st. (8 b.). pārbaudīta vēja tunelī uz grozāmas platformas.

Ventilācija

Nojumes traps. Durvis ar moskītu tīkliem. 2 lielas ventilācijas zonas augšpusē.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Svars

Kopsvars: 2,7 kg.

Atdalāmas daļas, lai atvieglotu transportēšanu.

Nojumes traps 708 g;

Guļamzona 950 g;

Mietiņu komplekts: 705 g;

Uzgaļi (15 gab.) 150 g;

Atsaites (7 gabali): 25 g

Somas: 66 g + 15 g;

Remonta komplekts (metāla uzgalis) 20 g.Lai aizsargātu izstrādājumu un palielinātu aizsardzību pret sauli un sliktiem laikapst., kopā ar 3-vietīgo telti “MT 900”, varat izmantot šo zemes pārklāju:atsauces Nr. 8797787 (360 g).

Svars, tilpums un izmēri var nedaudz atšķirties ražošanas pielaižu dēļ.

Izmērs un dzīvojamā telpa

Guļamtelpas garums: 205 cm;

guļamtelpas platums: 185 cm galvgalī un 155 cm kājgalī;

guļamzonas augstums: 119 cm

kopējais augstums: 130 cmTrīs nojumes (sānos un priekšā) apmēram 70 cm platas, ko aizsargā iestrādāts pārklājs, kurš pasargā aprīkojumu no saules un sliktiem laikapstākļiem. Uzglabāšanas vieta trīs aptuveni 70 l tilpuma mugursomām.

6 kabatas (4 sānos un 2 augšpusē) personisko lietu uzglabāšanai un sakārtošanai.Cilpas virvēm.

Arhitektūra, telts konstrukcijas mieti un mietiņi

Viegls, pret triecieniem un salu izturīgs alumīnija mietiņš: no 7001 T6 Yunan SD70PF Ø 9,5 mm alumīnija.

Optimizēti kvadrātveida telts uzgaļi: “laktiņas” galva, lielizmēra galvenā daļa, ļoti izturīgi un viegli (7075 T6 alumīnijs).

Kupolveida, divkārša Y forma: galvenais mietiņš sadalās 4 daļās — pa vienam katrā stūrī, veidojot brīvi stāvošu konstrukciju. Augšējais mietiņš piešķir apjomu un tādējādi palielina ietilpību.

Uzstādīšana/demontāža

Atsevišķs tents un guļamtelpa. Tradicionāla uzsliešanas metode: guļamzona tiek izklāta uz zemes, un tai tiek piestiprināti mietiņi. Pēc tam pārklājiet visu telti ar tentu. Pielāgojiet nostiepumu.

Ja nepieciešams, guļamzonu var atvienot no iekšpuses.

Intuitīva uzsliešana, pateicoties krāsu marķējumam uz mietiņa, guļamzonas un tenta.Lai lietus laikā vispirms uzslietu tentu, ir nepieciešams saderīgs zemes pārklājs (kods 8545730).

Hidroizolācija

Forclaz teltis ir testētas laboratorijā. Uzstādīta telts iztur 200 litrus/m²/stundā (3 stundas, atbilst tropiskai vētrai). Tās arī praktiski testē izlases lietotāju grupa.

20 denjē poliestera (PES) tents un 40D poliamīda (PA) zemes pārklājs ar poliuretāna pārklājumu (iekšpusē) un silikona pārklājumu (ārpusē).

Šuves nolīmētas ar siltumu izolējošām sloksnēm.

Vairāku komponentu guļamtelpa ietver gaisu caurlaidīgu materiālu, aizsardzību pret vēju un kondensācijas profilaksi.

Aizsardzība pret vēju

Mēs visas savas teltis testējam vēja tunelī uz pagriežama galda, lai katru telts pusi pakļautu vēja iedarbībai.

Lai pārbaudītu izturību pret vēju, teltij jābūt pareizi uzstādītai, nostieptai, bet ne izstieptai, un visām atsaitēm ap telti jābūt vietā. Teltī varēs uzturēties, ja vēja ātrums zemes līmenī nepārsniedz 65 km/st.

Mūsu teltis ir sertificējusi neatkarīga CSTB laboratorija Nantē.

Ventilācija un kondensācijas novēršana

Guļamtelpa ir aprīkota ar moskītu tīklu, kas nodrošina ventilāciju, un ūdeni atgrūdošu materiālu, kas aizsargā pret kondensāciju un caurvēju. Augšpusē ir 2 lielas ventilācijas zonas, kuras var noslēgt ar līplenti.

Lai ierobežotu kondensāciju telts iekšienē, tā ir pareizi jāuzstāda, pietiekami, bet ne pārmērīgi nostiepjot materiālu. Durvīm ir divvirzienu rāvējslēdzēji, lai tās varētu turēt atvērtas. Ventilācija un laba gaisa apmaiņa ierobežo mitruma līmeni teltī.

Gadalaiki

Trīs gadalaikiem piemērota telts. Šī telts aizsargās jūs pret sliktiem laika apstākļiem, kuri var jūs pārsteigt pavasarī, vasarā un rudenī. Tā izturēs nelielu sniegu, taču tās konstrukcija nav paredzēta biezai sniega kārtai.

Snigšanas gadījumā telts ir regulāri jāsapurina, lai nokratītu visu sniegu, kas ir uz tās ir sakrājies, lai neradītu pārmērīgu svaru uz telts konstrukcijas.

Labošana un pēcpārdošanas pakalpojumi

Kā dizaina speciālistiem mums rūp mūsu produktu izturība, tādēļ visas mūsu teltis ir izstrādātas tā, lai tās būtu labojamas.

Noņemamās daļas (mietiņi, guļamzona utt.) ir pieejamas veikalā vai vietējā Decathlon veikala darbnīcā, vai tīmekļa vietnē.

Ja ir radusies kāda problēma, droši nesiet telti apskatei uz vietējo Decathlon veikalu.

Remonta komplekts (metāla uzgali, ielāps): 20 g

Izturība

Šī telts ir paredzēta izmantošanai nakšņošanai, tāpēc tā nav paredzēta pastāvīgai lietošanai saules staros.

To nav ieteicams pakļaut saules staru iedarbībai, jo ļoti viegli audumi ir jutīgi pret UV stariem, kas var radīt to bojājumus.

sastāvs

sastāvs

Iekšējās daļas materiāls: 65.0% Poliamīds, 35.0% Poliesteris; Pamatmateriāls: 20.0% Termoplastisks poliuretāns, 80.0% Poliesteris; Mietiņš: 100.0% Alumīnijs

Padomi uzglabāšanai un apkopei

GALIMA DžIOVINTI DžIOVYKLOJE. - ĮPRASTA TEMPERATūRA, MAKSIMALI BūGNO IšMETAMO ORO TEMPERATūRA 80 °C. GALIMA DžIOVINTI DžIOVYKLOJE. - ĮPRASTA TEMPERATūRA, MAKSIMALI BūGNO IšMETAMO ORO TEMPERATūRA 80 °C.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Lai novērstu nepatīkamu aromātu un pelējumu, pēc lietošanas vai tīrīšanas un pirms uzglabāšanas rūpīgi izžāvējiet telti.

Lietošanas ierobežojumi

Labākam komfortam izmantojiet divus mūmijas formas matračus.

TESTI UN GARANTIJA

Apstiprinājis:

Šī telts ir praktiski pārbaudīta un apstiprināta reālos apstākļos. To 5 nedēļas izmantoja vairāki cilvēki, kuri devās 2 nedēļas ilgā trekingā Kanāriju salās, kam sekoja 3 nedēļu trekings GR10 maršrutā Pirenejos. Divi mūsu partneri to arī ir testējuši Kanādas takās.

Detaļu garantija

5 gadi. Visas mūsu teltis var remontēt. Detaļas un informācija ir pieejama veikalā vai tīmekļa vietnē

Videoklipi