Filtri 0
Filtri 0
OPFEEL Kods. 8501716 2491065

Skvoša stīga “Perfly Feel”, 1,15 mm

12,00 €
Ar nodokļiem
  • Skvoša stīga “Perfly Feel”, 1,15 mm
  • Skvoša stīga “Perfly Feel”, 1,15 mm
Krāsa: PURPURA
  • PURPURA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Šī skvoša stīga paredzēta vidēji pieredzējušiem vai pieredzējušiem spēlētājiem.

PRIEKŠROCĪBAS

Precizitāte

Daudzšķiedru struktūra nodrošina izcilu kontroli.

Jauda

Tās 1,15 mm kalibrs nodrošina labu balansu starp jaudu un kontroli.

Griešana

Teksturētā virsmas apstrāde palīdz izpildīt neticamus serves atsitienus.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Tehnoloģija:“Zyex” iekšpuse.

Ar 40 % “Zyex” daudzšķiedru struktūru šī stīga sniedz neticamu jaudu un elastīgumu mīkstākai sajūtai un uzlabotai bumbas kontrolei.

Tehnoloģija:Teksturēta virsma.

Teksturētā virsma palielina griešanu un palīdz atsist serves.Šī unikālā tehnoloģija tiek ļoti augstu novērtēta labāko spēlētāju vidū.

Struktūra:daudzšķiedru.

Tās daudzpavedienu struktūra nodrošina lielāku sitiena komfortu.Šī stīga ir izgatavota no simtiem vai tūkstošiem pavedienu, kas saausti kopā, lai spēlējot nodrošinātu teicamu izjūtu.Daudzpavedienu stīga ir elastīgāka un tādēļ dabiski jaudīgāka, bet tā var būt arī trauslāka.

Sastāvs: poliamīda daudzšķiedru pavedieni (60 %); “Zyex” daudzšķiedru pavedieni (40 %); poliamīda matrica.

“Zyex” daudzšķiedru pavedieni ir gudri apvienoti ar neilona daudzšķiedru pavedieniem stīgas ārējā daļā neticama spriegojuma saglabāšanai, lai jūs konsekventi saņemtu to pašu izjūtu laika gaitā.Poliamīda matrica nodrošina elastību un spēles komfortu visai stīgas struktūrai.

Šīs stīgas dizains sniedz jums tādu kontroli, kāda jums ir rādījusies tikai sapņos.

Kalibrs:1,15 mm.

Jo tievāks kalibrs, jo stīga rada vairāk jaudas un griešanas.Tomēr tā vieglāk stiepjas un ir mazāk izturīga.Turpretī biezāka stīga nodrošina vairāk kontroles un izturības.Ar 1,15 mm kalibru šī skvoša stīga sniedz nebijušu bumbas izjūtu.

sastāvs

sastāvs

Struktūra: 100.0% Poliamīds

Padomi uzglabāšanai un apkopei

Glabāšanas padomi

Izvairieties no būtiskām temperatūras izmaiņām.Neatstājiet savu raketi automašīnas bagāžniekā:temperatūra var strauji paaugstināties un pazemināties.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Mūsu produkts ir pārbaudīts mūsu Tehnoloģiju centros kopā ar mūsu tehniskajiem partneriem.“Perfly Feel 1,15” stīgas ir paredzētas visprasīgākajiem skvoša spēlētājiem.Testēšanas laikā tās tika salīdzinātas ar vislabākajiem produktiem tirgū.

Garantija

2 Gadi

Apstiprinājis:

Kamille Serme, 5. vietā pasaulē (PSA rangā, 2021. gada novembrī); Melisa Alvē, 21. vietā pasaulē (PSA rangā, 2021. gada novembrī); Feiruza Abulheira (dzimusi 2006. gadā), 1. vietā junioru grupā Ēģiptē un jau minēta starp PSA 80 labākajiem spēlētājiem (PSA rangā, 2021. gada novembrī); Roberts Dauners, 78. vietā pasaulē (PSA rangā, 2021. gada novembrī).