Filtri 0
Filtri 0
SUBEA Kods. 8550807 2778257

Akvalanga niršanas peldspējas kompensators ar muguras peldspēju “SCD 500 B”

260,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: MELNA / DZELTENA
  • MELNA / DZELTENA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Mūsu komandas izstrādāja šo peldspējas kompensatoru ar muguras peldspēju un divām smaguma atbrīvošanas kabatām, lai jūs varētu brīvi kustēties niršanas laikā.

PRIEKŠROCĪBAS

Viegls

M izmērs sver 2,99 kg.

Pretestība pret berzi

Ārējā auduma materiāls:600 denjē poliesters.Pūšļa materiāls:420. poliamīds.

Elastīgums

7 gredz.,2 šļūteņu turēt.,2 smaguma atbrīv. kabatas + 2 fiksētas piekļ. kabatas.

Regulējams

Pieejami 2 izmēri (S/M un L/XL).Regulējama garuma vidukļa siksna.

Peldspēja

Tikai muguras peldspēja:S/M izmēram 140 N.

Instrukcijas


TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Niršanas peldspējas kompensatora veids.

“Subea” niršanas peldspējas kompensators “SCD500B”ar “muguras peldspēju”:gaisa tilpums ir tikai uz muguras.Tas palīdz labākam balansam ūdenī un pilnībā atbrīvo jūsu rokas.Vairs nekādu gaisa apjomu sānos, kas var ierobežot kustību brīvību zem un ārpus ūdens.“SCD 500B” siksna ir izvietota atsevišķi no pūšļa, lai jūs nejustu spiedienu, kad peldspējas kompensators ir piepūsts.

Viegli lietot.

Peldspējas kompensatoram ir izplūdes vārsts, kas palīdz apturēt ūdens iekļūšanu pūslī:vārsts, kas atrodas zem augšējās drenas un zem apakšējās drenas, neļauj ūdenim iekļūt, kad vārsti ir darbībā.Turklāt izvades mēlīšu forma un krāsa atvieglo satvērienu.Viegla un precīza regulēšana, pateicoties siksniņu sprādžu formai un izmēram.

Smagumu sistēma.

“SCD 500B” peldspējas kompensatoram sānos ir divas atbrīvojamas smagumu kabatas, ko papildina neona dzeltena ātrās palaišanas sprādze.Nestspēja:katrā 3 kg.Tam ir arī divas kabatas mugurpusē (atrodas uz cilindra siksnas), katrā var ielikt 2 kg.

Piederumi jūsu aprīkojuma piestiprināšanai un uzglabāšanai.

Seši pārnēsāšanas gredzeni:viens 3D anodēts gredzens uz kreisā pleca un divi uz labā pleca, divi 3D anodēti gredzeni pie gurniem un divi PVC gredzeni uz vēdera.

Komplektā ar diviem šļūteņu turētāju āķiem.

Krūšu daļas siksniņā ir iestrādāta svilpe, lai sauktu pēc palīdzības uz ūdens virsmas. Viena noņemama piederumu kabata, kuru var pielāgot pa labi vai pa kreisi, lai pārnēsātu dažus mazus piederumus, piemēram, masku vai virsmas marķieri.

Komforts pārnēsājot.

Pieejami divi izmēri (S/M un L/XL).Vēdera siksnai ir regulējams garums visiem ķermeņa izmēriem:lai tas labi piegultu, aizmugurē ir līplenšu sistēma.Papildu komfortam “Subea” dizaina komandas izstrādāja pastiprinātu muguras polsterējumu peldspējas kompensatora mugurpusē, lai amortizētu tvertni.Savienojumi arī ir polsterēti un izgatavoti no 3D tīkliņauduma, lai plecu daļa būtu mīkstāka.

Izmēri un peldspēja.

“Subea SCD 500 B” PK ir pieejami divi izmēri:

S/M peldspēja = 140 N (15 l tērauda tvertne);

L/XL peldspēja = 210 N (15 l tērauda tvertne).

“Subea” niršanas PKi atbilst standartam EN 1809:2014 + A1 2016 (standarta jaunākā versija).Tos sertificējis INPP (Francijas profesionālās niršanas institūts) Marseļā, Francijā.

Produkta sastāvs.

“Subea” peldspējas kompensatori izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kuri pārbaudīti jūras ūdenī un baseinos.Ārējā auduma materiāls:600 denjē poliesters.

Piepūšamās kameras materiāls:420 denjē poliamīds ar PU laminējumu.Izmēra etiķete ir vienmēr redzama uz kompensatora apkakles.

Komplektā tiešās sistēmas šļūtene.

Apkopes ieteikums.1. Kārtīgi noskalojiet savu peldspējas kompensatoru tīrā ūdenī.Pievērsiet sevišķu uzmanību drenām un sūknim.2. Iztukšojiet no ūdens, kas varētu būt peldspējas kompensatorā, pavelkot apakšējās drenas mēlīti.Neuzglabājiet ūdeni piepūšamajā pūslī.

3. Nožāvējiet savu peldspējas kompensatoru uz plata pakaramā prom no saules.Pārbaudiet savu peldspējas kompensatoru vienreiz gadā un meklējiet nodiluma pazīmes.Piepūtiet piepūšamo kameru ar muti, tad pagaidiet 12 h, lai redzētu, vai neiziet gaiss.

Peldspējas kompensatoru apkope.

Jūsu peldspējas kompensators jāpārbauda un jāveic tā apkope sertificētā “Subea” centrā vismaz ik pēc diviem gadiem un vēl vairāk, ja nirstat bieži.Pēcpārdošanas pakalpojums:https://support.decathlon.fr/plongee-fr-tp_20687

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 100.0% Poliamīds

Padomi uzglabāšanai un apkopei

GALIMA DžIOVINTI DžIOVYKLOJE. - ĮPRASTA TEMPERATūRA, MAKSIMALI BūGNO IšMETAMO ORO TEMPERATūRA 80 °C. GALIMA DžIOVINTI DžIOVYKLOJE. - ĮPRASTA TEMPERATūRA, MAKSIMALI BūGNO IšMETAMO ORO TEMPERATūRA 80 °C.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Svarīgi uzglabāt niršanas aprīkojumu prom no avotiem, kas ražo ozonu.Inventāru uzglabāt sausā vietā prom no tiešas saules gaismas vai siltuma avotiem.

Lietošanas ierobežojumi

Niršanā nepieciešams sertificēta instruktora sertifikāts.

TESTI UN GARANTIJA

Apstiprinājis:

Mūsu tehniskais partneris:“Planet Ocean” (PADI 5 zvaigžņu niršanas centrs) atrodas “Decathlon” ūdens sporta veidu centrā Hendajā, Francijā.Centrs visa gada garumā izmanto “Subea” niršanas aprīkojumu.Instruktoru komanda dedzīgi iesaistās mūsu “Subea” niršanas piederumu izstrādes procesā:sākot no projekta posma ar komandām (produktu vadītāji, dizaineri un inženieri), beidzot ar izturības pārbaudēm, iesaistot centra nirējus (no iesācējiem līdz instruktoriem visa gada garumā).

Detaļu garantija

Produkta lietošanai būtisko rezerves daļu pieejamība:10 gadi.

Videoklipi