Filtri 0
Filtri 0
KIMJALY Kods. 8605798 4154659

Sieviešu vieglās jogas T krekls, lavandas

12,00 €
9,00 €
-25%
Ar nodokļiem
  • Sieviešu organiskās kokvilnas un liocela šķiedras maigās jogas T krekls, zils
  • Sieviešu organiskās kokvilnas un liocela šķiedras maigās jogas T krekls, zils
  • Sieviešu organiskās kokvilnas un liocela šķiedras maigās jogas T krekls, zils
Krāsa: PURPURA
  • BALTA
  • PURPURA
  • ZILA
Size guide My size is :
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Meklējat izcili ērtu topu maigās jogas nodarbībām?Mūsu komanda ir sagatavojusi jūsu nodarbībām īpaši izmeklētu audumu un piegriezumu.

PRIEKŠROCĪBAS

Kustības brīvība

Pateicoties sastāvā esošajam elastānam, šis T krekls ir piemērots visām pozām.

Stabilitāte

Pagarinātais piegriezums cieši pieguļ gurnos un ir pietiekami brīvs vēdera daļā.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Kādēļ tieši organiskā kokvilna?

Organiskās kokvilnas audzēšanas laikā netiek lietoti pesticīdi.Bioloģiskā lauksaimniecība tiek īpaši organizēta tā, lai maksimāli samazinātu kokvilnas audzēšanas procesu negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi.Tādējādi tiek veicināta bioloģiskās daudzveidības un augsnes kvalitātes saglabāšana, vienlaikus samazinot gruntsūdeņu piesārņojumu.

Mūsu produktu izstrādes process

No iesācēja līdz jogas instruktoram ‒ visus mūsu komandas biedrus vieno šī kaislība.

Neatkarīgi no tā, vai mēs izvēlamies maigās jogas treniņu vai dodam priekšroku dinamiskākām nodarbībām, mēs visi tiecamies pēc līdzsvara. Sadarbojoties ar mūsu jogas vēstnieku tīklu, mēs izstrādājam videi draudzīgus produktus, kas atbilst jūsu vajadzībām un dzīves filozofijai. Mēs vēlamies padarīt jūsu jogas treniņus par pozitīvu, bagātīgu un videi draudzīgu pieredzi.

Produktu ietekmes uz vidi salīdzinošais novērtējums

Produkta ietekme uz vidi tiek aprēķināta visam tā kalpošanas laikam, ņemot vērā dažādus rādītājus. Apģērbiem piešķirtais kopējais novērtējums (ABCDE) ļauj jums viegli atrast produktus ar vislabākajiem ekoloģiskajiem raksturlielumiem, vienkārši savstarpēji salīdzinot viena veida produktus (T krekli, bikses, mugursomas utt.).

“Decathlon” aktīvi atbalsta šo atklāto ietekmes uz vidi novērtējuma politiku.

Tīmekļa vietne: sustainability.decathlon.com*** *** ***

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 48.0% Kokvilna, 5.0% Elastāns, 47.0% Lyocell

Padomi uzglabāšanai un apkopei

JEBKāDA VEIDA GLUDINāšANA JEBKāDA VEIDA GLUDINāšANA
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 110 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. - APDOROJIMAS GARAIS GALI SUKELTI NEGRįžTAMą žALą. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 110 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. - APDOROJIMAS GARAIS GALI SUKELTI NEGRįžTAMą žALą.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

TESTI UN GARANTIJA

Garantija

2 Gadi