Filtri 0
Filtri 0
NABAIJI Kods. 8797232 4807002

Pieaugušo peldēšanas briļļu komplekts ar tonētām spoguļlēcām “Swedish 900”, zils (FINA apstiprinājums)

12,00 €
Ar nodokļiem
Krāsa: TIRKĪZA
  • TIRKĪZA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Mūsu dizaina komandas ir izstrādājušas šo peldēšanas briļļu komplektu pieredzējušiem peldētājiem, kam nepieciešams labs sniegums gan treniņos, gan sacensībās.

PRIEKŠROCĪBAS

Aizsardzība pret aizsvīšanu

Peldiet ar neaizsvīstošām brillēm – šīs peldēšanas brilles ir apstrādātas ar pretaizsvīšanas līdzekli.

Redzamības zona

Samazināts redzes lauks, <100°.

Regulējams

Uzvelciet peldēšanas brilles un pielāgojiet lēcas savai sejai.

Stabilitāte

Izjūtiet kompakto lēcu nodrošināto stabilitāti

Ūdensnecaurlaidīgs

Ierobežojiet ūdens iekļūšanu, izvēloties šīs nemanāmās peldēšanas brilles.

Instrukcijas


TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Aizsvīšana

Aizsvīduma parādīšanās ir atkarīga no vairākiem faktoriem, ķermeņa un ūdens temperatūras atšķirības, mitruma līmeņa utt.

Viens no galvenajiem cēloņiem ir berzes radītais nodilums.

Ja peldēšanas brilles aizsvīst, iemērciet lēcas ūdenī, lai atjaunotu aizsargpārklājumu.

Ir pilnīgi normāli, ja pretaizsvīšanas pārklājuma efektivitāte pēc zināma lietošanas laika samazinās.Mēs piedāvājam pretaizsvīšanas marķieri, kas no jauna aktivizē pretaizsvīšanas apstrādi, pagarinot jūsu briļļu kalpošanas laiku.

Izmēra izvēle

Peldēšanas briļļu ūdensnecaurlaidība ir atkarīga no tā, vai silikona blīvējuma apmales ir pareizi pielāgotas jūsu sejas formai.Šis modelis ir pieejams tikai vienā izmērā, jo tas ir pilnībā pielāgojams jūsu sejai.Uzmanību: šis produkts tiek pārdots kā pašmontāžas komplekts.Šajā video parādīta to montāža:


Peldēšanas briļļu pielāgošana

Šīs peldēšanas brilles pielāgojas jūsu sejas kontūrām un nepieguļ pārāk cieši.Pārāk ciešas peldēšanas brilles var radīt diskomfortu, atstāt uz sejas nospiedumus un pat izveidot spraugas, pa kurām ieplūst ūdens.Nav nepieciešams piespiest lēcas ar rokām, ar vieglu vakuuma efektu parasti ir pietiekami, lai peldot nerastos sūces.Ideālā gadījumā siksniņām ir jābūt novietotām 2–3 cm virs jūsu ausīm.

Šāds novietojums uzlabos briļļu saķeri un ērtumu.

Kopšana – piesardzība

Mēs iesakām:

- noskalot brilles (tikai nepieciešamības gadījumā), vienkārši iemērcot tās ūdenī;

- izvairīties no spēcīgu ūdens strūklu vēršanas pret lēcu iekšējo virsmu;

- ievietot brilles tām paredzētajā futrālī pēc katras peldēšanas reizes, lai novērstu lēcu bojājumus (iekšējās virsmas pretaizsvīšanas pārklājuma sabojāšanu un ārējās virsmas saskrāpēšanu);

- nepakļaut tās temperatūrai, kas pārsniedz 60 °C.Neaiztieciet/neberzējiet lēcu iekšpusi

Termoplastiskā kaučuka pārklājums

Lēcas ir pārklātas ar plānu termoplastiskā kaučuka (TPR) slāni, lai garantētu labāku komfortu, saķeri un pilnīgu ūdensnecaurlaidību.

Lēcu toņi

Briļļu krāsai jābūt atbilstošai jūsu peldēšanas vietai un apgaismojumam.

Ja peldat ārpus telpām vai baseinā ar spilgtu apgaismojumu, izvēlieties brilles ar dūmakainām lēcām, kas nodrošina uzlabotu komfortu un samazina atspīdumu.Tomēr, ja baseinā ar vāju apgaismojumu ir diezgan tumšs, piemēram, ziemas vakaros, izmantojiet pilnībā caurspīdīgas lēcas.

“Swedish” modeļa peldēšanas brillēm ir pieejamas dažādu toņu lēcas.

UV aizsardzība

Atbilst standartam: Q/BT 4734 - 2014, visas “Nabaiji” peldēšanas brilles, neatkarīgi no lēcu toņa, normālas lietošanas laikā nodrošina aizsardzību pret kaitīgo UVA un UVB starojumu.Skatīšanās tieši uz sauli ir bīstama un var radīt neatgriezeniskus acu bojājumus.

FINA apstiprinājums

“Nabaiji Swedish” peldēšanas brilles ir FINA (Starptautiskās Peldēšanas federācijas) atzītas treniņu un sacensību brilles.Šīs brilles valkāja Fabjēns Žilo (Fabien Gilot) savas uzvaras laikā 2014. gada Eiropas čempionātā Berlīnē un 2015. gada pasaules čempionātā Kazaņā.

sastāvs

sastāvs

Lēca: 10.0% Stirola etilēna butadiēna stirola, 90.0% Polikarbonāts; Siksna: 100.0% Silikons

Padomi uzglabāšanai un apkopei

Glabāšanas padomi

Pēc lietošanas uzglabājiet brilles to futrālī.<br /> Svarīgi: nepieskarieties lēcu iekšējai virsmai, jo tādējādi iespējams sabojāt pretaizsvīšanas pārklājumu

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

“Nabaiji” peldēšanas brilles atbilst Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/425 prasībām. Mūsu produkti ir pārbaudīti un apstiprināti neatkarīgās laboratorijās. Brilles ir paredzētas peldēšanai virs ūdens

Garantija

2 Gadi

Apstiprinājis:

Fabjēns Žilo, 2012. gada olimpiskais čempions, 2015, pasaules čempions un “Nabaiji” tehniskais partneris. Sadarbībā ar Fabjēnu izstrādātas un apstiprinātas “Nabaiji Swedish” peldēšanas brilles, ko viņš valkā gan treniņu, gan augsta līmeņa sacensību laikā.