Filtri 0
Filtri 0
DOMYOS Kods. 8500013 2392683

Mākslas vingrošanas gredzenu plaukstu aizsargi

28,00 €
15,00 €
-46%
Ar nodokļiem
  • Mākslas vingrošanas gredzenu plaukstu aizsargi
  • Mākslas vingrošanas gredzenu plaukstu aizsargi
Krāsa: PELĒKA
  • PELĒKA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Radīti izmantošanai uz gredzeniem visu līmeņu vīriešu kārtas vingrotājiem, sākot no iesācējiem līdz pat pieredzējušajiem.

PRIEKŠROCĪBAS

Pretestība pret berzi

Laboratorijas un lauka testi nodrošina izturīgumu un spēku.

Stabilitāte

Radīti laba atbalsta sniegšanai no visām pozīcijām.

Saķere

Eiropas āda nodrošina labu saķeri visu veidu vingrinājumos.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Kādēļ lietot plaukstu aizsargus?

Sieviešu un vīriešu vingrotāji izmanto ādas plaukstu aizsargus, kad ir sasnieguši noteiktu prasmju līmeni, lai nodrošinātu labāku saķeri un mazinātu tulznu veidošanos.

Plaukstu aizsargiem, kas radīti vingrošanas gredzeniem, ir divi caurumi vidējam pirkstam un zeltnesim, un tiem ir plāns polsterējums.

Plaukstas aizsarga izmēra izvēlēšanās.

Brīdinājums:Novietojiet plaukstas aizsarga siksniņu zem plaukstas locītavas kaula, tad nomēriet no tās vietas līdz vidējā pirksta pirmajai falangai.

Pirmā lietošanas reize.

Pirmajā lietošanas reizē, ja caurumi vidējam pirkstam un zeltnesim nav pietiekami lieli, noberzējiet to maliņas ar smilšpapīru, lai nesabojātu ādas viengabalainību.Plaukstu aizsargiem ir norādes “R” (labā) un “L” (kreisā).

Pēc vairākām lietošanas reizēm plaukstu aizsargi sāks pielāgoties jūsu roku formai.

Mūsu testi.

Āda vispirms tika testēta mūsu laboratorijās, izmantojot mehāniskās stiepšanas un pārraušanas izturības testus.Pēc tam plaukstu aizsargiem tika veikti ilglaicīgi testi, sadarbojoties ar mūsu vingrotāju klubiem un trīs vietējiem un starptautiskiem vingrotāju centriem.Viņu prasīgās vajadzības vadīja mūs uz plaukstas aizsargu tehniskās kvalitātes pilnveidošanu un apstiprināšanu, kā arī uz mūsu lietotāju vajadzību apzināšanu.

Drošība.

Maksimālai drošībai, ņemot vērā vingrotāju rokas izmēru un svaru, ir izmantota dažāda biezuma āda.

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 100.0% Liellopu āda; Siksnu audums: 100.0% Poliesteris; Sprādzes: 100.0% Nerūsējošais tērauds

Padomi uzglabāšanai un apkopei

GALIMA DžIOVINTI DžIOVYKLOJE. - ĮPRASTA TEMPERATūRA, MAKSIMALI BūGNO IšMETAMO ORO TEMPERATūRA 80 °C. GALIMA DžIOVINTI DžIOVYKLOJE. - ĮPRASTA TEMPERATūRA, MAKSIMALI BūGNO IšMETAMO ORO TEMPERATūRA 80 °C.
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 150 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Kad plaukstu aizsargi netiek izmantoti, tie būtu jāuzglabā speciāli tiem paredzētā somā.

Lietošanas ierobežojumi

Nemazgāt.Izvairīties no kontakta ar asiem priekšmetiem.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Mūsu inženieru attīstīts un testēts, izmantojot dažādus mehāniskus testus.Šie ilglaicīgie testi nodrošina spēku un izturību.

Garantija

2 Gadi

Apstiprinājis:

Radīts sadarbībā ar franču un starptautiskajiem dažādu līmeņu vingrotāju centriem (sākot ar iesācējiem līdz pat pieredzējušajiem).

Videoklipi