Hide Filters
Filters 0
Sort by :
Filters 0

Par mums

Tiem, kuru sienas rotā diplomi un medaļas un tiem, kuri vēl ir savas sapņu aizraušanās meklējumos - Decathlon ir vieta visiem tiem, kuri ir entuziasma pilni doties piedzīvojumos un būt kustībā jebkurā vietā un laikapstākļos!

Decathlon

Decathlon ir 1976. gadā, Francijā dibināta kompānija, kas atbild par preču izpēti, nodrošinot garantiju, kvalitāti, ražošanai izmantojot tikai savus resursus, kas ir ilgtspējīgi un domājot par cenu politiku, kas pieaugot apjomam un pieprasījumam samazinās. Īsumā - dara visu, lai jebkurš sporta veids būtu atbilstošā kvalitātē kā iesācējiem, tā profesionāļiem un sporta entuziastiem par vislabākajām cenām.

Testa zonas, zinoši un kompetenti darbinieki, iespēja visu izmēģināt un plašākais piedāvājuma klāsts 4700 kvadrātmetros - mums ir viss, kas nepieciešams, lai Tu uzsāktu savu sen kāroto sporta veidu un jauno aizraušanos ar enerģiju, pārliecību un motivāciju turpināt! Mēs esam par to, lai Tavas iespēju robežas zūd un pieejams ir jebkurš sporta veids atbilstoši Tavam sagatavotības līmenim un entuziasmam darīt!