Filtri 0
Filtri 0
FORCLAZ Kods. 8553948 2760559

Siltas un ūdensnecaurlaidīgas trekinga bikses trīs vienā “Artic 900”, Unisex

300,00 €
220,00 €
-26%
Ar nodokļiem
Krāsa: ZILA
  • ZILA
Nav pieejams tiešsaistē

Veikala pieejamība

Trīs slāņu tehniskie dungriņi ar siksnām, ūdensnecaurlaidīgi un vēju aizturoši. Paredzēti sarežģītiem pārgājieniem ziemā

Ja meklējat aprīkojumu sarežģītam piedzīvojumam, šis būs īstais! 2 produkti vienā: polsterētas bikses siltumam un ūdensnecaurlaidīgi dungriņi.

Pamatmateriāls: 16.0% Elastāns, 84.0% Poliamīds; Pamata oderējums: 100.0% Poliamīds; Polsterējums: 100.0% Poliesteris; Staru materiāls: 86.0% Poliamīds, 14.0% Poliesteris; Membrāna: 100.0% Poliuretāns; Balsts: 20.0% Elastāns, 80.0% Poliamīds

PRIEKŠROCĪBAS

Ērta atvēršana/aizvēršana

Iepriekš veidoti ceļgali ar atverēm izņemamo ceļgala polsteru ievietošanai

Ērta lietošana

Ar cimdiem ērti lietojami rāvējslēdzēji un spiedpogas.

Kustības brīvība

Rūpīgi izstrādāts un brīvs piegriezums, lai nosegtu silto slāni

Pretestība pret berzi

Noturīga auduma (147 g/m2 — 70 denjē) lietošana aizsargājamajās zonās

Regulējams

Regulējama jostasvieta, regulējamas un noņemamas siksnas

Siltums

Ar vati polsterētas bikses, 250 g siltums

Ūdensnecaurlaidīgs

3 slāņu tekstila un līmētās šuves (8000 Šmerbera punkti)

Kabatas

2 kabatas ar rāvējslēdzēju mantu glabāšanai, 2 mantu kabatas pie ceļgala

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Kāpēc Decathlon piedāvā arktisko kolekciju? Patiess izaicinājums mūsu komandai?

Trekingā laikapstākļi mainās atkarībā no aktivitātes un vietas, tāpēc nepieciešami īpaši apģērbu klāsti. Izaicinājums? JĀ! Aprīkojuma izstrādei ir nepieciešami gadi. Darbs ar piedzīvojumu meklētājiem bija ļoti svarīgs, jo mums nav visu zināšanu, pieredzes un ideju, lai ņemtu vērā visas arktiskās izpētes prasības un padarītu apģērbu iespējami ērtu.

Kāpēc siltumam jāpaliek iekšā? Dungriņi (ūdensnecaurlaidīgi, noturīgi pret vēju) + polsterēta jaka = ideāla aizsardzība

Šajos modulārajos “3 vienā” dungriņos ļoti silts slānis (polsterētas bikses) apvienots ar īpašu aizsardzības slāni (pret vēju/sniegputeni noturīgi un ūdensnecaurlaidīgi dungriņi).

Siltums paliek iekšā, jo mēs pilnvērtīgi izmantojam vairāku slāņu sistēmu (var izkārtot vairākus apģērba slāņus ar dažādām funkcijām):

- aizsargslānis pret vēju, lietu un sniegu;

- silts slānis cīņai pret aukstumu;

- pamatnes slānis mitruma neitralizēšanai.

Vai esat jau dzirdējuši par daudzslāņu sistēmu? Tas nav sarežģīti un tas ir ļoti būtiski

To apgalvo ziemeļvalstis: Kanāda, Zviedrija, Somija, Norvēģija, Islande. Slāņošana ir ģērbšanās veids, ko vietējie izmanto, lai aktivitāšu laikā justos ērti ārpus telpām neatkarīgi no temperatūras. Sistēma nozīmē izmantot vairākus apģērba slāņus, kuriem visiem ir dažādas funkcijas.

Šis paņēmiens nepārprotami ir būtisks, lai perfekti regulētu ķermeņa temperatūru atpūtas un jo īpaši piepūles laikā.

Kā arktiskās polsterētās bikses mani silda?

Noņemamas polsterētas bikses ar apjomīgu pildījumu, kas beidzas pie potītēm. Ceļgalos iestrādāta kabata, kur varat ievietot izņemamos putu polsterus papildu komfortam.

Tos varat ērti izmantot bivakā vai pat guļammaisā. Tie izstrādāti arī kā papildinājums ideāla siltuma nodrošināšanai.

Vai šajās biksēs tiešām var doties pārgājienos?

Šiem Unisex dungriņiem izmantota minimālisma stilā veidota konstrukcija, garantējot, ka bikses ilgstoši būs praktiskas un atvieglos iešanu. Modelis ir izstrādāts tā, lai būtu pietiekami brīvs izolējošā slāņa ietilpināšanai un garantētu maksimālu kustību brīvību. Sadarbība ar mūsu partneriem pētniekiem ir acīmredzami palīdzējusi mums izstrādāt šos dungriņus.

Vai šie “3 vienā” modulārie dungriņi nav pārāk silti?

Divpusējos sānu rāvējslēdzējus var izmantot papildu siltuma izvadīšanai dažādu aktivitāšu laikā, piemēram, ja intensīvi slēpojat ar kamanām vai bez tām. Polsterētās bikses ir 100% novelkamas un ļoti siltas. Tās nav nepieciešams vienmēr vilkt zem ūdensnecaurlaidīgajām biksēm. Dienas vai aktivitātes intensīvākajā posmā pārgājiens bez tām būs ērtāks.

Kā novērst sniega iekļūšanu potīšu daļā?

Biksēm pie potītēm ir elastīgas getras, kas nosedz apavus vai zābakus. Kritiena gadījumā vai pēc saskares ar svaigu sniegu getru veidotā blīve neļauj sniegam iekļūt iekšā.

Mēs runājam par ūdensnecaurlaidīgumu, bet kam paredzēta manu bikšu ūdeni atgrūdošā funkcija?

Auduma ūdeni atgrūdošā īpašība ir tā spēja likt notecēt ūdenim, to neabsorbējot.

Dungriņiem “Artic 900” ir ūdeni atgrūdoši komponenti, kas paildzina noturību pret laikapstākļiem (mitrumu, sniegu, vieglu lietu). Šis tehniskais risinājums ļauj jums ilgāk saglabāt sausumu trekinga vietā, aizturot iespējami daudz siltuma. Lai nezaudētu efektivitāti, apstrāde regulāri jāatjauno, izmantojot mūsu veikalos nopērkamos līdzekļus.

Ūdens bieži iekļūst caur šuvēm. Vai maniem dungriņiem ir līmētas šuves?

Jā. Biksēm ir ūdensnecaurlaidīgs audums (8000 Šmerbera punkti), bet mēs papildus uzlabojam to ūdensnecaurlaidīgumu ar LĪMĒTĀM ŠUVĒM. Pie apģērba iekšējām šuvēm tiek piestiprinātas ūdensnecaurlaidīgas līmlentes, lai apģērbs būtu pilnībā ūdensnecaurlaidīgs. Līmētās šuves izmantotas vietās, kas visbiežāk pakļautas saskarei ar sniegu, parasti uz sēžamvietas, un līmētas ir arī visas šuves, kas nepieciešamas daļu salikšanai.

Kā varu būt pārliecināts, ka mans aprīkojums ir pietiekami izturīgs?

Mēs zinām, cik grūts ir arktiskais trekings pa ērkšķainiem augiem. Tieši tāpēc mēs īpaši rūpīgi izvēlamies visus elementus mūsu produktu sastāvā, lai garantētu labāko iespējamo noturību pret berzi.

Mūsu partneri piedzīvojumu meklētāji identificēja visbiežāk lietotās zonas, tāpēc ceļgaliem, sēžamvietai un kāju lieliem ir izmantots īpaši noturīgs materiāls.

Īpaši arktiskajiem piedzīvojumiem pielāgota kabatas konstrukcija

Divas plašas, ietilpīgas kabatas uz kājām, kur var glabāt, piemēram, karti vai cimdus. Divas papildu kabatas (ārējā un iekšējā) pie jostasvietas, abas ar rāvējslēdzēju.

Viena mini krūšu kabata papildu aizsardzībai

Ērta lietošana pat ārā un aukstumā!

Garie, divpusējie, ūdensnecaurlaidīgie sānu rāvējslēdzēji atbrīvojas no liekā siltuma un nodrošina iespēju ērti uzvilkt un novilkt dungriņus, nenovelkot apavus vai slēpes. Tiem ir salokāmas sēdvietas funkcija, kas noder aukstumā, un sprādzēm ir pozīcija atvēršanai aizmugurē, lai ātri aizietu uz tualeti.

Polsterēto bikšu izturība

Lai novērstu galvenā komponenta bojājumus, polsterētās bikses jāvalkā zem dungriņiem, nepieļaujot saskari ar augiem.

Kā tiek noteikts mūsu komponenta necaurlaidīgums?

Mēs mērām auduma izturību pret ūdens spiedienu, kas izteikts kā ūdens staba augstums milimetros (tests veikts saskaņā ar ISO 811 standarta prasībām). Jo lielāks ūdens spiediens, jo ūdensnecaurlaidīgāks ir audums. Mūsu jakas galvenajai sastāvdaļai ir 8000 Šmerbera punktu ūdensnecaurlaidības pakāpe, t.i., tā var izturēt spiedienu, ko rada 8000 mm ūdens stabs. Tas ir līdzvērtīgi 3 stundu nokrišņiem ar 100 l/m2/stundā, piem., kalnu vētrā.

Kā tiek mērīta ieteicamā temperatūra?Laboratorijā, ievērojot stingru protokolu

Mēs pārbaudījām šī komplekta (modulārā jaka + dungriņi) termālās neitralitātes temperatūru T1 (ne karsta, ne auksta) laboratorijā.Iegūtie rezultāti atbilst standartam ISO 11079. Mēs ņēmām vērā šādus apstākļus: lietošanas intensitāte, kas atbilst vielmaiņai lēna pārgājiena laikā (4 km/h) sniegā ar 10 kg kravu uz muguras.

Atsauces temperatūras kategorijas, kas tiek izmantotas mūsu laboratorijas testos.

T1 — termālās neitralitātes temperatūra jeb termoneitrālā zona ir droša temperatūra, ko var izturēt ilgu periodu (ne karsta, ne auksta).

T2 — aukstuma līdzsvara temperatūra ir droša temperatūra, ko var izturēt ilgu periodu ar nedaudz atdzisušu ķermeni un aukstuma sajūtu, it īpaši ekstremitātēs.

T3 un T4 ir temperatūras robežvērtības. Tādās nav ērti, tomēr ir iespējams produktu īslaicīgi lietot.

Kad mēs velkam pulku vai ragavas, kādu temperatūru mēs varam cerēt izturēt ar šo komplektu?

Sniegā vilkt kravu ir vieglāk nekā to nest uz muguras (uztvertais svars tiek dalītas gandrīz ar 3), tomēr piepūle ir nepieciešama. Karstuma būs daudz.Šie rezultāti ir iegūti laboratorijā un lauka izmēģinājumos planētas aukstākajās vietās, iegūstot šādas temperatūras: T1 = -25 °C; T2 = -33 °C ar mazu 10 kg svaru. (km/h) un lielākai slodzei > 30 kg T2 = -40°C (4 km/h) un vairāk, ja piepūle ir ļoti intensīva.

Vai ar šo ekipējumu var vilkt pulku vai ragavas? Bet kas ir pulka?

Ziemeļu tūristam pulka aizvieto lielo mugursomu. To galvenokārt izmanto ziemeļvalstu reidiem (ilgst no dažām dienām līdz dažām nedēļām). Visu savu aprīkojumu varat pārvadāt ar šo transporta līdzekli: telti, dūnu segu, personīgās mantas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visas norādītās temperatūras ir orientējošas. Tās darbojas kā ceļvedis, nevis pilnīgā patiesība.

Mūsu aprīkojums ir pārbaudīts lauka apstākļos zemeslodes aukstākajās vietās un protokolā aprakstītie laboratorijas testi uzrāda ļoti objektīvus rezultātus, tomēr katrs indivīds, tā pieredze un izjūtas ir atšķirīgas. Ekstrēmos apstākļos ir svarīgi paturēt prātā, ka šīs temperatūras ir orientējošas. Katram indivīdam ir jāpielāgo savs aprīkojums savām vajadzībām, lai garantētu savu drošību.

sastāvs

sastāvs

Pamatmateriāls: 16.0% Elastāns, 84.0% Poliamīds; Pamata oderējums: 100.0% Poliamīds; Polsterējums: 100.0% Poliesteris; Staru materiāls: 86.0% Poliamīds, 14.0% Poliesteris; Membrāna: 100.0% Poliuretāns; Balsts: 20.0% Elastāns, 80.0% Poliamīds

Padomi uzglabāšanai un apkopei

JEBKāDA VEIDA GLUDINāšANA JEBKāDA VEIDA GLUDINāšANA
MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS. MAKSIMALI SKALBIMO TEMPERATūRA - 30 °C. - LABAI VIDUTINIO SUNKUMO GYDYMAS.
NEDžIOVINKITE DžIOVINIMO KAMEROJE. NEDžIOVINKITE DžIOVINIMO KAMEROJE.
DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS. DIDžIAUSIA SKALBIMO TEMPERATūRA - 70 °C. - ĮPRASTAS GYDYMAS.
LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI. LYGINAMA ESANT MAKSIMALIAI 200 °C PADO PLOKščIų TEMPERATūRAI.

Glabāšanas padomi

Glabāt uz pakaramā un nesalocīt, jo tādējādi var bojāt auduma pārklājumu. Rūpīgi izžāvēt pirms glabāšanas sausā, labi ventilētā vietā.

TESTI UN GARANTIJA

Testa produkts

Visi “Arctic Trekking” produkti tiek veidoti, izstrādāti un pilnveidoto Monblāna ielejā. Pēc tam tos pārbauda reālajai videi līdzīgos apstākļos: sniegā, aukstumā, pulverveida sniegā utt. Izstrādes komandas gādā, lai programma, kurai izstrādāts un pilnveidots produkts, ideāli atbilstu tā lietojumam laukā.

Garantija

5 Gadi

Apstiprinājis:

Visus mūsu produktus reālos apstākļos pārbaudīja lietotāji, kas pārstāv mūsu mērķa tirgu, un šīs pārbaudes tiek veiktas reizē ar laboratorijas testiem. Veicot šo visaptverošo un prasīgo dubulto testēšanas procesu, mūsu FORCLAZ produktu tehniskās īpašības un dizains tiek nepārtraukti uzlaboti. Lai nepārtraukti uzlabotu mūsu produktu klāstu, mēs arī izmantojam jūsu regulāri sniegtās atsauksmes.